721905-2026 - Competition
Poland – Medical practice and related services – Świadczenie usług medycznych dla celów badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych i kontrolnych) dla żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu na 2027 r.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług medycznych dla celów badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych i kontrolnych) dla żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu na 2027 r.
Description: Świadczenie usług medycznych dla celów badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych i kontrolnych) dla żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu na 2027 r.
Internal identifier: ZP/119/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85120000 Medical practice and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Description: Część 1 – Białobrzegi, Zegrze, Zegrze Płd., Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin, Kazuń, Dębina, Pomiechówek, Wyszków
Options:
Description of the options: 1) Zamawiajacy zobowiazuje się do realizacji zamówienia określonego w zamówieniu podstawowym w zakresie określonym w umowie oraz przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zostanie zawarta umwa na zamówienie podstawowe według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym, oraz po zrealizowaniu zamówienia podstawowego. 2) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 3) Zamawiający z dwutygodniowym wyprzedzeniem poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. 4) Skorzystanie z prawa opcji będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadku zapewnienia zabezpieczenia dodatkowych potrzeb Zamawiającego. 5) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem, Zamawiającego z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będą takie same jak, te które obowiązywały przy realizacji zamówienia podstawowego.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Description: Część 2 – Warszawa, Warszawa Rembertów, Celestynów
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Description: Część 3 – Ostrów Mazowiecka
Lot: LOT-0004
Title: Część 4
Description: Część 4 – Płock
Lot: LOT-0005
Title: Część 5
Description: Część 5 – Ostrołęka