722130-2023 - Competition
Netherlands – Health and social work services – BZK-EA Providerbogen Bedrijfszorg voor Veiligheidskundigen/Arbeidshygiënisten
Prior information notice or a periodic indicative notice used as a call for competition – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: BZK-EA Providerbogen Bedrijfszorg voor Veiligheidskundigen/Arbeidshygiënisten
Description: Organisatie en Personeel Rijk|Bedrijfszorg (O&P Rijk) is op zoek naar hogere veiligheidskundigen (HVK)/ arbeidshygiënisten (AH). Daartoe is een zogenaamde providerboog voor hogere veiligheidskunde/ arbeidshygiëne opgericht. Een providerboog is een specifieke groep zorgvuldig geselecteerde professionals die voldoen aan bepaalde kwaliteitsnormen en ingehuurd kunnen worden tegen vooraf vastgestelde all-in tarieven. Als er een tekort aan interne capaciteit is, dan bieden we opdrachten vanuit onze klantorganisaties binnen de Rijksoverheid als eerste aan de deelnemers van de providerboog aan. De providerboog staat doorlopend open voor aanmelding van nieuwe HVK/AH. Het is voor iedere HVK/AH in Nederland die voldoet aan de criteria mogelijk om zich aan te melden. Een gezonde en veilige werkomgeving is cruciaal om goed te functioneren en duurzaam inzetbaar te blijven. Dat geldt uiteraard ook voor medewerkers binnen de Rijksoverheid. Als HVK/AH lever jij hier een bijdrage aan en adviseer je bij het in beeld brengen van de risico’s en de te nemen maatregelen inclusief toetsing van de Risico Inventarisatie & Evaluaties (RI&E’s). Je legt in jouw specialistische functie verbinding met andere (kern)deskundigen binnen onze organisatie en met strategisch preventiemedewerkers van onze klantorganisaties en werkt multidisciplinair en integraal samen. De werkzaamheden vinden plaats bij klanten in het hele land met een concentratie rond Den Haag. HVK/AH opdrachten Opdrachten waar je als HVK/AH voor kan worden ingezet zijn: • Adviseren over, begeleiden of (mede) uitvoeren en toetsen van RI&E’s inclusief verdiepende RI&E’s; • Verzorgen van adviezen op het gebied van arbeidsomstandigheden; • Het geven van voorlichting en participeren in werkgroepen en/of klantteams De organisatie O&P Rijk is een nieuwe uitvoeringsorganisatie én de grootste HR-serviceverlener van de Rijksoverheid. O&P Rijk valt onder het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. Voor alle medewerkers, managers, HR-directies en beleidsmakers van het Rijk bieden we basisdienstverlening en dienstverlening op maat. Met ruim 2000 medewerkers zet O&P Rijk zich in voor alle 140.000 rijksambtenaren. Met ruim 250 medewerkers geeft de business unit Bedrijfszorg advies over preventie, duurzame inzetbaarheid, vitaliteit, re-integratie, psychosociale hulpverlening en heel veel andere zaken op het terrein van arbeid, gezondheid en productiviteit. Met als doel gezonde, gemotiveerde en betrokken medewerkers en vitale organisaties waarin het zinvol en plezierig werken is. Partnerschap met al onze interne klanten staat hierbij centraal. De professionals van Bedrijfszorg werken niet alleen aan een het oplossen van individuele problemen, maar dragen ook bij aan gezondheid bevorderende organisatiekenmerken en het versterken van eigenaarschap van alle medewerkers. Onze overtuiging: medewerkers die goed gemotiveerd zijn en lekker in hun vel zitten zijn de motor van organisaties! Hierbij dragen we het Rijksgedachtegoed op het gebied van gezondheidsmanagement en strategisch Personeelsbeleid Rijk 2025 uit, waaronder als multidisciplinair zorgteam de klant adviseren en begeleiden in eigen regie en zelfredzaamheid.
Internal identifier: 201865002.215.003
Main features of the procedure: Wil je je aanmelden? Stuur je CV en motivatiebrief naar: planningbedrijfszorg@minbzk.nl Bij interesse stuur je je CV met motivatiebrief naar ons toe. Als je over de juiste kwalificaties beschikt, dan volgt een persoonlijk gesprek. Heb je vragen? Stuur een bericht naar: planningbedrijfszorg@minbzk.nl, of bel ons: 0611908728
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000