722188-2026 - Competition
Poland – Surgical implants – Dostawa asortymentu do trombektomii mechanicznej wraz z dzierżawą bezolejowej pompy próżniowej.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa asortymentu do trombektomii mechanicznej wraz z dzierżawą bezolejowej pompy próżniowej.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymenu do trombektomii mechanicznej wraz z dzierżawą bezolejowej pompy próżniowej zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 2.1 SWZ (Formularz cenowy)
Internal identifier: DZP/PN/24/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
Additional classification (cpv): 33184200 Vascular prostheses, 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1- Asortyment do trombektomii mechanicznej + dzierżawa
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ
Internal identifier: Zadanie 1- Asortyment do trombektomii mechanicznej + dzierżawa
Main classification (cpv): 33184200 Vascular prostheses
Additional classification (cpv): 33184100 Surgical implants, 33100000 Medical equipments