2. Procedure
Procedure
Title: 2026-1004 Beveiliging- en alarmcentraledienst opvanglocatie statushouders
Description: Beveiliging- en alarmcentraledienst voor de opvanglocatie van statushouders in gemeente Leiden. Zie selectieleidraad.
Internal identifier: 2026-1004
Type of procedure: Restricted
Main features of the procedure: Aanbesteding voor de beveiliging- en alarmcentraledienst opvanglocatie statushouders t.b.v. Gemeente Leiden
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1 - Beveiliging- en alarmcentraledienst opvanglocatie statushouders
Description: Beveiliging- en alarmcentralediensten opvanglocaties gemeente Leiden Zie selectieleidraad
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingsoptie