2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur flexibele arbeid
Description: De Opdrachtgever heeft het besluit genomen om een Europese openbare aanbestedingsprocedure te doorlopen, waarbij een Raamovereenkomst voor de inkoop van Inhuur flexibele arbeid wordt gesloten met drie Raamcontractanten, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoen aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 1.350.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vier jaar bedraagt circa € 5.400.000,- exclusief btw.
Internal identifier: 2026-222
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie Bestek
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -
722532-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur flexibele arbeid
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Titel: Inhuur flexibele arbeid
Interne identificatiecode: 2026-222
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie Bestek
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -