722753-2026 - Competition
Romania – Dumper trucks – Autobasculante pentru activitati aeroportuare
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Autobasculante pentru activitati aeroportuare
Description: - 9 (noua) „Autobasculante pentru activitati aeroportuare” - servicii de service în perioada de garanție
Internal identifier: 26490194_2026_PAAPD1636496
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34142300 Dumper trucks
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Cantitate minimă estimată a se achiziționa în baza acordului cadru - 1 ( una ) bucata. Cantitate maximă estimată a se achiziționa în baza acordului cadru - 9 (noua) bucăți. Servicii de service (revizii tehnice periodice obligatorii) în perioada de garanție de minim 24 de luni. Pentru fiecare autobasculanta care va fi achiziționata a fost estimată efectuarea unei revizii anuale, rezultând: a) raportat la cantitatea minimă a autobasculantelor estimate a se achiziționa în baza acordului cadru, cantitate minimă a reviziilor este de 2 (doua) bucati revizii anuale. b) raportat la cantitatea maximă a autobasculantelor estimate a se achiziționa în baza acordului cadru, cantitate maximă a reviziilor este de 18 (optsprezece) bucăți revizii anuale
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment