722833-2026 - Competition
Poland – Construction supervision services – Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi w ramach projektu „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach wiejskich”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi w ramach projektu „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach wiejskich”
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa pełnienia Nadzoru Inwestorskiego w ramach projektu „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach wiejskich”, która będzie obejmowała swym zakresem kompleksowe zarządzanie zadaniem inwestycyjnym polegającym na przebudowie drogi gminnej w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów oraz budowie miejsca obsługi rowerzystów.
Internal identifier: RGK.271.8.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie prowadzone jest na Platformie: https://lubycza.ezamawiajacy.pl/pn/lubycza/demand/321813/notice/public/details Instrukcja korzystania z Platformy stanowi Załącznik nr 11 do SWZ. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2024 r. poz. 1513 z późn. zm.).
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
Additional classification (cpv): 71530000 Construction consultancy services, 71540000 Construction management services, 71315400 Building-inspection services, 71248000 Supervision of project and documentation, 71210000 Advisory architectural services, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001