723054-2026 - Competition
Netherlands – Gas network equipment – Gasmeter aansluitsets G10, G16 en G25
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Gasmeter aansluitsets G10, G16 en G25
Description: Perceel 1: Gasmeteraansluitsets G10, G16 en G25 Het leveren van aansluitsets voor een gasmetercapaciteit van 16m3/h (G10) en 25m3/h (G16) en aansluitsets voor een gasmetercapaciteit van 40m3/h (G25). Voor beide gasmetercapaciteiten is een versie nodig met gasdrukregelaar en zonder gasdrukregelaar. Voor beide uitvoeringen is een set nodig voor een nieuw aan te sluiten aansluiting en ter vervanging van een aansluiting. Perceel 2: Gasdrukregelaars Het leveren van gasdrukregelaars met een capaciteit tot 25 m3/h en gasdrukregelaars met een capaciteit tot 40 m3/h.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39340000 Gas network equipment
Additional classification (cpv): 42131140 Pressure-reducing, control, check or safety valves, 42132000 Parts of taps and valves
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Gasmeteraansluitsets
Description: Het leveren van aansluitsets voor een gasmetercapaciteit van 16m3/h (G10) en 25m3/h (G16) en aansluitsets voor een gasmetercapaciteit van 40m3/h (G25). Voor beide gasmetercapaciteiten is een versie nodig met gasdrukregelaar en zonder gasdrukregelaar. Voor beide uitvoeringen is een set nodig voor een nieuw aan te sluiten aansluiting en ter vervanging van een aansluiting.
Lot: LOT-0002
Title: Gasdrukregelaars
Description: Het leveren van gasdrukregelaars met een capaciteit tot 25 m3/h en gasdrukregelaars met een capaciteit tot 40 m3/h.