723143-2026 - Competition
Poland – Electricity – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Jelczu-Laskowicach
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Jelczu-Laskowicach
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Jelczu Laskowicach w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 30 czerwca 2028 r.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001