723314-2026 - Competition
Romania – Medical equipments – ACHIZIȚIA DE APARATURĂ MEDICALĂ 2 LISTA INVESTITII 2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ACHIZIȚIA DE APARATURĂ MEDICALĂ 2 LISTA INVESTITII 2026
Description: CONFORM TABEL CANTITATOV VALORIC
Internal identifier: 4505367_2026_PAPPD1642354
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CARUCIOR/SUPORT TRANSPORT SABOTI MEDICALI
Description: CANTITATE = 2 BUC
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: PENSE HEMOSTATICA LERINCHE
Description: PENSE HEMOSTATICA LERINCHE DREAPTA LUNGIME 150 MM (50 BUC)= 1 SET PENSE HEMOSTATICA LERINCHE CURBA LUNGIME 150 MM (120 BUC)= 1 SET
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: MICROCENTRIFUGA DE PLACI PCR
Description: CANTITATE = 1 BUC
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: SISTEM DIGITAL DROPLET PCR
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: CENTRIFUGA CU RACIRE SI CU ROTOR SWING-OUT
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: SCAUN MULTIFUNCTIONAL ELECTRIC DESTIMAT TRAMANETULUI MEDICAL/RECOLTARE
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Sistem Sigilare Vasculara
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Ecograf cu doua sonde liniare si o sonda convexa
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Ecograf stationar cu sonda liniara si convexa
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: CARUCIOR SERVIRE MASA
Description: CANTITATE = 7 BUC
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Imprimanta casete histopatologice tehnologie laser
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: APARAT CU OSCILATII DE INALTA FRECVENTA A PERETELUI TORACIC
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Ecograf de inalta performanta cu 3 sonde dedicate explorarii pediatrice
Internal identifier: 13