723315-2026 - Competition
Slovenia – Light-duty tyres – JN 44/2026 PNEVMATIKE - Dobava pnevmatik z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: JN 44/2026 PNEVMATIKE - Dobava pnevmatik z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi
Description: JN 44/2026 PNEVMATIKE - Dobava pnevmatik z boljšim izkoristkom goriva in boljšim oprijemom na mokri podlagi
Internal identifier: JN 44/2026 PNEVMATIKE
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34351000 Light-duty tyres
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 584837