2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst contrastmiddelen
Description: Raamovereenkomst contrastmiddelen
Internal identifier: PPP0CP-3112/6198/20261400GDP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Paramagnetische contrastmiddelen met macrocyclische molecuulstructuur voor IV gebruik bij MRI onderzoeken
Description: Paramagnetische contrastmiddelen met macrocyclische molecuulstructuur voor IV gebruik bij MRI onderzoeken
Internal identifier: 20261400GDP_1
Additional classification (cpv): 33696800 X-ray contrast media
Lot: LOT-0002
Title: Paramagnetische contrastmiddelen met macrocyclische molecuulstructuur voor IV gebruik bij MRI onderzoeken: gadopiclenol
Description: Paramagnetische contrastmiddelen met macrocyclische molecuulstructuur voor IV gebruik bij MRI onderzoeken: gadopiclenol
Internal identifier: 20261400GDP 2_2
Lot: LOT-0003
Title: Jodiumhoudende niet-ionische contrastmiddelen met een jodiumconcentratie ≥ 350mg/mL of gelijk aan 320mg/mL indien isotoon
Description: Jodiumhoudende niet-ionische contrastmiddelen met een jodiumconcentratie ≥ 350mg/mL of gelijk aan 320mg/mL indien isotoon
Internal identifier: 20261400GDP 3_3
Lot: LOT-0004
Title: Jodiumhoudende niet-ionische contrastmiddelen voor cardiovasculaire onderzoeken met een jodiumconcentratie ≥ 320 mg/mL en osmolaliteit < 650 mOsmol/kg H2O
Description: Jodiumhoudende niet-ionische contrastmiddelen voor cardiovasculaire onderzoeken met een jodiumconcentratie ≥ 320 mg/mL en osmolaliteit < 650 mOsmol/kg H2O
Internal identifier: 20261400GDP_4