723529-2026 - Competition
Poland – Construction supervision services – Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwach Jaworz, Łopień, oraz Kiczora
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwach Jaworz, Łopień, oraz Kiczora
Description: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwach Jaworz, Łopień oraz Kiczora”. Roboty budowlane będące przedmiotem nadzoru będą realizowane na gruntach Nadleśnictwa Limanowa. Przedmiot zamówienia podzielono na 3 części: 1) Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwie Jaworz, 2) Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwie Łopień, 3) Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwie Kiczora,
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
Additional classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwie Jaworz
Description: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwie Jaworz. Szczegółowy opis zakresu robót będących przedmiotem nadzoru wchodzących w zakres zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Lokalizacja przedmiotu zamówienia szczegółowo wskazuje projekt robót budowlanych dla każdej części z osobna, załączone do SWZ. Przedmiot robót opisuje specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Szczegóły opisano w SWZ oraz załącznikach. Projekt współfinasowany ze środków Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) FENX.02.04-IW.01-0065/24 W ramach projektu: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja
Options:
Description of the options: zamawiający nie przewiduje opcji
Lot: LOT-0002
Title: Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwie Łopień
Description: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwie Łopień. Szczegółowy opis zakresu robót będących przedmiotem nadzoru wchodzących w zakres zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Lokalizacja przedmiotu zamówienia szczegółowo wskazuje projekt robót budowlanych dla każdej części z osobna, załączone do SWZ. Przedmiot robót opisuje specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Szczegóły opisano w SWZ oraz załącznikach. Projekt współfinasowany ze środków Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) FENX.02.04-IW.01-0065/24 W ramach projektu: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja
Lot: LOT-0003
Title: Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwie Kiczora
Description: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa w leśnictwie Kiczora. Szczegółowy opis zakresu robót będących przedmiotem nadzoru wchodzących w zakres zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Lokalizacja przedmiotu zamówienia szczegółowo wskazuje projekt robót budowlanych dla każdej części z osobna, załączone do SWZ. Przedmiot robót opisuje specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Szczegóły opisano w SWZ oraz załącznikach. Projekt współfinasowany ze środków Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) FENX.02.04-IW.01-0065/24 W ramach projektu: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja