723645-2026 - Competition
Belgium – Construction work – Versteviging kraanbalk Noordzeeterminal
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Versteviging kraanbalk Noordzeeterminal
Description: De waterzijdige kraanbalk van de containerterminal, Noordzeeterminal, dient verstevigd te worden i.f.v. zwaardere containerkranen. De opdracht omvat voornamelijk het realiseren van down-the-hole boringen met een diameter van 120mm en het plaatsen en verankeren van ankerstaven hierin. Daarnaast omvat zij beperkt graaf- en zaagwerk ter voorbereiding en tevens beperkt bekistings- en betonneringswerk voor de afwerking. (grootteorde ca. 2.400 boringen en ankers) De opdracht wordt uitgevoerd op een terminal die tijdens de uitvoering in bedrijf blijft. De uitvoering zal daarom plaatsvinden in kleinere werkzones die ruimtelijk niet noodzakelijk op elkaar aansluiten. Er dient aldus rekening gehouden worden met de operationele beperkingen die daaruit voortvloeien. Plaats van uitvoering: Antwerpen, Noordzeeterminal
Internal identifier: PPP0B3-19871/6342/B11397
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: B11397_1