723750-2026 - Competition
Bulgaria – Pedestrian zone construction work – „Инженеринг (проектиране, строителство и авторски надзор) на обект: „Основен ремонт на Централна пешеходна зона, гр. Нова Загора“
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „Инженеринг (проектиране, строителство и авторски надзор) на обект: „Основен ремонт на Централна пешеходна зона, гр. Нова Загора“
Description: Предметът на поръчката е инженеринг - изготвяне на технически инвестиционен проект, изпълнение на СМР и упражняване на авторски надзор за обект „Основен ремонт на Централна пешеходна зона, гр. Нова Загора“, който включва подмяна на част от настилката, парковото осветление и оборудване, поставяне на пейки, кошчета за отпадъци и др. на Централната пешеходна зона на гр. Нова Загора с приблизителна площ 21 дка. Категория на строежа - ЧЕТВЪРТА ГРУПА, ТРЕТА КАТЕГОРИЯ съгласно Наредба № 1 от 30.07.2003 г. за номенклатурата на видовете строежи и чл. 137, ал. 1 от ЗУТ. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в Част II „Техническа спецификация“, неразделна част от документацията за участие.
Internal identifier: 610256
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233262 Pedestrian zone construction work
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001