2. Procedure
Procedure
Title: EU Locatiemanagement, sociaal beheer, technisch beheer en beveiliging opvanglocaties (Oekraïense) Ontheemden
Description: De te vergeven Opdracht omvat de Dienstverlening locatiemanagement, sociaal beheer, technisch beheer en beveiliging voor diverse opvanglocaties. Deze opvanglocaties zijn momenteel bestemd voor de opvang van Oekraïense ontheemden. Zie voor de uitgebreide gegevens de Selectieleidraad. Momenteel vangt de Gemeente circa 415 ontheemden uit Oekraïne op, verspreid over 11 opvanglocaties. De te verwachte geraamde jaarlijkse omvang is € 1.850.000 exclusief btw. Dit bedrag kan per jaar variëren. Bij een maximale duur van 4 jaar is dit € 7.400.000 exclusief btw over de gehele looptijd. Dit zijn de te verwachten kosten over 4 jaar exclusief de implementatiefase en de jaarlijkse prijsindexering. Zie voor de uitgebreide gegevens verder de Selectieleidraad.
Internal identifier: 3954222
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De gebruikte procedure is de niet-openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012 (AW). Deze procedure bestaat uit twee fasen, de selectiefase en de inschrijvingsfase. In de eerste fase, de selectiefase, waarvoor de Selectieleidraad is opgesteld, worden maximaal vijf (5) Gegadigden geselecteerd. In de tweede fase, de inschrijvingsfase, worden de geselecteerde Gegadigden uitgenodigd een Inschrijving te doen. Zie voor de uitgebreide gegevens de Selectieleidraad.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
Additional classification (cpv): 79710000 Security services, 79993000 Building and facilities management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Gemeente is voornemens een Raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Opdrachtnemer. De beoogde ingangsdatum van de Raamovereenkomst is 01-07-2027. De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van zesentwintig (26) maanden, waarvan de eerste twee (2) maanden zijn aangemerkt als implementatiefase.