2. Procedure
Procedure
Title: Het ontwerpen van restauratie- en premiedossier(s) en het opvolgen van de werken voor de Pastorie Sint-Lambertusparochie te Kessel (Nijlen)
Description: De gemeente Nijlen wenst, in samenwerking met Stichting Kempens Landschap, de als monument beschermde pastorie Sint-Lambertusparochie te Kessel te restaureren en te voorzien van een nieuwe functie door middel van een herbestemming. De verdere uitwerking van het project gebeurt in functie van de actuele noden, de visie van de gemeente Nijlen en het beschikbare budget.
Internal identifier: LAM_NIJL_2026-01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings
Additional classification (cpv): 92522000 Preservation services of historical sites and buildings, 92522100 Preservation services of historical sites, 92522200 Preservation services of historical buildings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: LAM_NIJL_2026-01 - 1
Description: De pastorie bevindt zich in Kessel-Dorp, deelgemeente van de gemeente Nijlen. De pastorie maakt deel uit van het historische ensemble rond de Sint-Lambertuskerk en vormt samen met de kerk, het gemeentehuis, de kerktuin en het openbaar domein het ruimtelijke en erfgoedkundige hart van Kessel-Dorp.
Internal identifier: 1