2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowa (sprzedaż i dystrybucja) dostawa paliwa gazowego - gazu ziemnego wysokometanowego typu E (GZ-50).
Description: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa (sprzedaż i dystrybucja) dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E (GZ-50) przez okres 24 miesięcy (od dnia 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.) do punktu poboru poprzez istniejące przyłącze o średnicy 63 mm PE, punkt wejścia do systemu gazowego – stacja redukcyjna gazu budynek techniczny - dla Szpitala im. Ojca Rafała z Proszowic Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Proszowicach usytuowanego przy ul. Kopernika 13, 32-100 Proszowice. Dane odbiorcy: Nazwa: Szpital im. Ojca Rafała z Proszowic Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach NIP: 682-14-36-049 REGON: 000300593 KRS: 000003923 Adres: 32-100 Proszowice, ul. Kopernika 13 Gmina Proszowice, powiat Proszowicki, województwo Małopolskie Rodzaj wykonywanej działalności: opieka zdrowotna Numer punktu poboru: PL0031938173 Moc zamówiona: 1152 kWh/h Grupa taryfowa OSD- W – 6.1 Rodzaj odbiornika: kocioł parowy EOG-2,5, AHLSTROM FAKOP- 1 szt. Zwolnienie z akcyzy.
Internal identifier: 37/ZP/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
Additional classification (cpv): 65200000 Gas distribution and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001