724950-2026 - Competition
Poland – Street-lighting maintenance services – Konserwacja systemu oświetlenia ulicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim w okresie od 01 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2029 roku
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Konserwacja systemu oświetlenia ulicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim w okresie od 01 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2029 roku
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji i eksploatacji urządzeń infrastruktury oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego w okresie od 1 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2029 roku. Zakres eksploatacji obejmuje wszelkie czynności związane z prawidłowym utrzymaniem w pełnej sprawności technicznej urządzeń i instalacji oświetlenia dróg, ulic, parków, placów, skwerów, iluminacji wybranych obiektów architektonicznych oraz dekoracji świątecznych. W zakres urządzeń przewidzianych do eksploatacji wchodzą wszystkie urządzenia z nim związane tj. kable zasilające szafy oświetlenia ulicznego, szafy oświetleniowe, linie kablowe oraz napowietrzne, konstrukcje wsporcze wraz z wysięgnikami oraz oprawy oświetleniowe. System oświetlenia w gminie to ok. 7987 punktów świetlnych. Konserwacja pełna obejmuje ok. 4323 punkty oświetleniowe (oprawy, źródła, słupy, konstrukcje wsporcze, sieci zasilające ze sterowaniem, kolizje, wypadki losowe, akty wandalizmu). Konserwacji częściowej podlegają pozostałe 3664 punkty świetlne (konstrukcje wsporcze, sieci zasilające ze sterowaniem, kolizje, wypadki losowe, akty wandalizmu). Ograniczenie zakresu konserwacji do zakresu częściowego wynika z gwarancji powykonawczych, którym te punkty podlegają. Dla 1582 punktów świetlnych po ustaniu umownej gwarancji włączone zostaną do konserwacji w pełnym zakresie. Oświetlenie uliczne zaprojektowanei wybudowane w czasie obowiązywania umowy będzie włączane do konserwacji w zakresie częściowym. Przedmiotem zamówienia objęte są również remonty, montaże i demontaże dekoracji świątecznych oraz iluminacje i podświetlenia Dalej zgodnie z SWZ.
Internal identifier: Or.271.43.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232100 Street-lighting maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji i eksploatacji urządzeń infrastruktury oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego w okresie od 1 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2029 roku. Zakres eksploatacji obejmuje wszelkie czynności związane z prawidłowym utrzymaniem w pełnej sprawności technicznej urządzeń i instalacji oświetlenia dróg, ulic, parków, placów, skwerów, iluminacji wybranych obiektów architektonicznych oraz dekoracji świątecznych. W zakres urządzeń przewidzianych do eksploatacji wchodzą wszystkie urządzenia z nim związane tj. kable zasilające szafy oświetlenia ulicznego, szafy oświetleniowe, linie kablowe oraz napowietrzne, konstrukcje wsporcze wraz z wysięgnikami oraz oprawy oświetleniowe. System oświetlenia w gminie to ok. 7987 punktów świetlnych. Konserwacja pełna obejmuje ok. 4323 punkty oświetleniowe (oprawy, źródła, słupy, konstrukcje wsporcze, sieci zasilające ze sterowaniem, kolizje, wypadki losowe, akty wandalizmu). Konserwacji częściowej podlegają pozostałe 3664 punkty świetlne (konstrukcje wsporcze, sieci zasilające ze sterowaniem, kolizje, wypadki losowe, akty wandalizmu). Ograniczenie zakresu konserwacji do zakresu częściowego wynika z gwarancji powykonawczych, którym te punkty podlegają. Dla 1582 punktów świetlnych po ustaniu umownej gwarancji włączone zostaną do konserwacji w pełnym zakresie. Oświetlenie uliczne zaprojektowanei wybudowane w czasie obowiązywania umowy będzie włączane do konserwacji w zakresie częściowym. Przedmiotem zamówienia objęte są również remonty, montaże i demontaże dekoracji świątecznych oraz iluminacje i podświetlenia. Dalej zgodnie z SWZ.
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia terminu realizacji usług w przypadku przedłużającego się postępowania przetargowego dotyczącego wyboru Wykonawcy po wygaśnięciu niniejszej umowy, jednak nie dłużej niż o 3 miesiące. Wartość realizacji usług w przypadku przedłużającego się postępowania przetargowego na kolejny okres konserwacji oświetlenia ulicznego zgodnie z obowiązującą ofertą dotychczasowego Wykonawcy. Dalej zgodnie z SWZ.