725208-2026 - Competition
Poland – Defibrillator – „Usługa zakupu i dostawy sprzętu specjalistycznego (Przenośnych wag medycznych, AED, Refleksomierzy) stanowiącego wyposażenie stanowisk profilaktycznych dla Narodowego Funduszu Zdrowia w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-003/23)1”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Usługa zakupu i dostawy sprzętu specjalistycznego (Przenośnych wag medycznych, AED, Refleksomierzy) stanowiącego wyposażenie stanowisk profilaktycznych dla Narodowego Funduszu Zdrowia w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-003/23)1”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu specjalistycznego: przenośnych wag medycznych, refleksomierzy, półautomatycznych defibrylatorów (AED) stanowiących wyposażenie stanowisk profilaktycznych Narodowego Funduszu Zdrowia oraz stanowiska profilaktycznego w Salach Obsługi Klientów NFZ, na potrzeby projektu „Opieka Koordynowana w POZ” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-0003/23). 2. Przedmiot zamówienia został dofinansowany w ramach Projektu „Opieka koordynowana w POZ” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (nr FERS.04.15-IP.07-0003/23-00/1374/2024/217).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część A „Usługa zakupu i dostawy sprzętu specjalistycznego - Przenośnych wag medycznych, stanowiącego wyposażenie stanowisk profilaktycznych dla Narodowego Funduszu Zdrowia w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-003/23)1”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu specjalistycznego: przenośnych wag medycznych, stanowiących wyposażenie stanowisk profilaktycznych Narodowego Funduszu Zdrowia oraz stanowiska profilaktycznego w Salach Obsługi Klientów NFZ, na potrzeby projektu „Opieka Koordynowana w POZ” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-0003/23). 2. Przedmiot zamówienia został dofinansowany w ramach Projektu „Opieka koordynowana w POZ” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (nr FERS.04.15-IP.07-0003/23-00/1374/2024/217).
Main classification (cpv): 35125110 Biometric sensors
Lot: LOT-0002
Title: Część B „Usługa zakupu i dostawy sprzętu specjalistycznego - półautomatycznych defibrylatorów (AED), stanowiącego wyposażenie stanowisk profilaktycznych dla Narodowego Funduszu Zdrowia w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-003/23)1”
Description: 1. „Usługa zakupu i dostawy sprzętu specjalistycznego - półautomatycznych defibrylatorów (AED), stanowiącego wyposażenie stanowisk profilaktycznych dla Narodowego Funduszu Zdrowia w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-003/23)1” 2. Przedmiot zamówienia został dofinansowany w ramach Projektu „Opieka koordynowana w POZ” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (nr FERS.04.15-IP.07-0003/23-00/1374/2024/217).
Lot: LOT-0003
Title: Część C „Usługa zakupu i dostawy sprzętu specjalistycznego - Refleksomierzy, stanowiącego wyposażenie stanowisk profilaktycznych dla Narodowego Funduszu Zdrowia w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-003/23)1”
Description: 1. „Usługa zakupu i dostawy sprzętu specjalistycznego - Refleksomierzy, stanowiącego wyposażenie stanowisk profilaktycznych dla Narodowego Funduszu Zdrowia w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-003/23)1” 2. Przedmiot zamówienia został dofinansowany w ramach Projektu „Opieka koordynowana w POZ” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (nr FERS.04.15-IP.07-0003/23-00/1374/2024/217).