725538-2026 - Competition
Poland – Orthopaedic implants – Sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mońkach.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mońkach.
Description: 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilość zawarta jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 3. W formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia w części tabelarycznej należy wpisać nazwę handlową, producenta i numer katalogowy oferowanego przez Wykonawcę produktu. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć kopie w/w dokumentów na każde żądanie Zamawiającego. XIV. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu platformy: e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl oraz poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@szpital-monki.h2.pl 2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego (zamierzający złożyć ofertę) musi posiadać konto z rolą „Wykonawca”, posiadający uprawnienia do składania Ofert, na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont użytkownika oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. 3. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania. 4. Użytkownik zalogowany, jako konto uproszczone ma dostępne formularze: 1) Wniosek – służący m. in. do zadawania pytań do SWZ, 2) Inne. 5. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. 6. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. 7. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 8. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. 9. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać z infolinii Platformy e-Zamówienia dostępnej pod numerem telefonu 32/77-88-999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. 10. Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, wskazanych w SWZ. 11. Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). 12. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgody z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu dot. środków komunikacji elektronicznej. 2. Ofertę należy sporządzić w języku polskim, w postaci elektronicznej dostępnej na Platformie e-Zamówienia. 3. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy Pzp, o wartości przekraczającej progi unijne, o jakich mowa w art. 3 ustawy Pzp. 2. Odwrócona kolejność oceny ofert Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zastosowana zostanie tzw. „odwrócona kolejność oceny ofert”, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 3. Zamawiający stosując powyższą procedurę, w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 1. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 14.02.2027 r.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
Additional classification (cpv): 33141700 Orthopaedic supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET I - IMPLANTY ARTROSKOPOWE
Description: 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilość zawarta jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 3. W formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia w części tabelarycznej należy wpisać nazwę handlową, producenta i numer katalogowy oferowanego przez Wykonawcę produktu. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć kopie w/w dokumentów na każde żądanie Zamawiającego.
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET II - DRUT
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET III – IGŁA
Main classification (cpv): 33141700 Orthopaedic supplies
Lot: LOT-0004
Title: PAKIET IV - NARZEDZIA I SYSTEMY DO REKONSTRUKCJI
Lot: LOT-0005
Title: PAKIET V - SYSTEM DO REKONSTRUKCJI/REGENERACJI UBYTKU CHRZĄSTKI
Lot: LOT-0006
Title: PAKIET VI - ŚRUBY
Lot: LOT-0007
Title: PAKIET VII - KOTWICE
Lot: LOT-0008
Title: PAKIET VIII - NICIE, SZWY
Lot: LOT-0009
Title: PAKIET IX - KLAMRY
Lot: LOT-0010
Title: PAKIET X - SZYCIE ŁĄKOTKI
Lot: LOT-0011
Title: PAKIET XI - IMPLANTY DO BARKU
Lot: LOT-0012
Title: PAKIET XII - IMPLANTY POZOSTAŁE
Lot: LOT-0013
Title: PAKIET XIII - KOŃCÓWKI, ELEKTRODY, DRENY
Lot: LOT-0014
Title: PAKIET XIV - OSTEOTOMIA 1
Lot: LOT-0015
Title: PAKIET XV - OSTEOTOMIA 2
Lot: LOT-0016
Title: PAKIET XVI - ZESTAWY
Lot: LOT-0017
Title: PAKIET XVII - SUBSTYTUT KOSTNY
Lot: LOT-0018
Title: PAKIET XVIII - GWOŹDAZIE ŚRÓDSZPIKOWE
Lot: LOT-0019
Title: PAKIET XIX - PŁYTKI BLOKOWANE
Lot: LOT-0020
Title: PAKIET XX - POZOSTAŁE PŁYTKI I ŚRUBY
Lot: LOT-0021
Title: PAKIET XXI - MEMBRANA
Lot: LOT-0022
Title: PAKIET XXII - KRĘGOSŁUP