725835-2026 - Competition
Poland – Food, beverages, tobacco and related products – Dostawy artykułów żywnościowych na potrzeby Uzdrowisko Świnoujście S.A.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy artykułów żywnościowych na potrzeby Uzdrowisko Świnoujście S.A.
Description: Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów żywnościowych na potrzeby Uzdrowisko Świnoujście S.A. w podziale na 8 części.
Internal identifier: ZP/UŚ/AŻ/10/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych
Description: Dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych
Internal identifier: Część 1
Options:
Description of the options: 1. Przedmiotem Opcji będą dostawy analogiczne, jak będące przedmiotem umowy (i wycenione przez wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym). W ramach Opcji mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub jedna z dostaw wskazanych w umowie (i wycenionych przez wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym). 2. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości stanowiącej równowartość do 50 % wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie załącznikiem nr 7 do SWZ tj. projektowanych postanowień umowy. 3. Szczegółowe informacje dot. Opcji zawarte są w załączniku nr 7 do SWZ - projektowanych postanowieniach umowy
Lot: LOT-0002
Title: Dostawy art. ogólnospożywczych
Description: Dostawy art. ogólnospożywczych
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Dostawy jaj
Description: Dostawy jaj
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Dostawy mięsa i wędlin
Description: Dostawy mięsa i wędlin
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Dostawy mrożonek
Description: Dostawy mrożonek
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Dostawy ryb
Description: Dostawy ryb
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Dostawy nabiału
Description: Dostawy nabiału
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Dostawy warzyw i owoców
Description: Dostawy warzyw i owoców
Internal identifier: Część 8