2. Procedure
Procedure
Title: Rekonstrukce mostu ev. č. 25841-1 Střekovská estakáda - PD + IČ + DP
Description: Předmětem veřejné zakázky je provedení projektových prací (PD), inženýrské činnosti (IČ), výkonu dozoru projektanta (DP) a případná součinnost při výběru zhotovitele stavby. Předmětem plnění díla je zpracování projektové dokumentace včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr za účelem realizace stavby „Rekonstrukce mostu ev. č. 25841-1 Střekovská estakáda“. Projektová dokumentace bude plně respektovat účel realizace díla, a to kompletní rekonstrukci mostního objektu ev. č. 25841-1 v Ústí nad Labem, městské části Střekov.
Internal identifier: KUUK/151560/2026/INV/VZ-INV/0156
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001