725929-2026 - Competition
Poland – Lubricating oils and lubricating agents – Dostawa produktów ropopochodnych.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa produktów ropopochodnych.
Description: Zamówienie dotyczy sukcesywnych dostaw produktów ropopochodnych niezbędnych w eksploatacji pojazdów kolejowych, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wszystkich załącznikach do SWZ.
Internal identifier: Bi.240.3194.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09211000 Lubricating oils and lubricating agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Dostawa olejów
Description: Zamówienie dotyczy sukcesywnych dostaw produktów ropopochodnych niezbędnych w eksploatacji pojazdów kolejowych, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
Internal identifier: Bi.240.3194.2026 - Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Dostawa smarów
Internal identifier: Bi.240.3194.2026 - Część 2