2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu medycznego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej dla Zespołu Opieki Zdrowotnej, ul. Baczyńskiego 1, 55-200 Oława. 2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 5 części. Zadanie 1: Sprzęt anestezjologiczny Zadanie 2: Mobilna lampa zabiegowa Zadanie 3: Aparaty EKG Zadanie 4: Zestawy do znieczulenia Zadanie 5: Mobilny aparat rentgenowski 3. Ilości, charakterystykę oraz parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia określono w opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2-1 do 2-5 oraz Załącznikach nr 1, 5, 9 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ). 4. Oferowany przedmiot zamówienia powinien spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w (jeżeli dotyczy): a) Ustawie o Wyrobach Medycznych z dnia 7.04.2022r. (tekst jednolity Dz.U. 2022poz. 974 z póz. zm.), b) Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 17 lutego 2016 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. z 2016r. poz. 211 z póżn. zm.); Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych (MDR), oraz aktualne właściwe przepisy przejściowe dopuszczających dany wyrób do obrotu i używania na terytorium RP, c) winien spełniać wymagania techniczne zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ, W tym celu Wykonawcy złożą: - oświadczenie, że oferowany przedmiot zamówienia posiada ważne dokumenty dopuszczające do obrotu i używania wystawione zgodnie z przepisami prawa - Załącznik nr 8.
Internal identifier: ZOZ/DZP/PN/30/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33162000 Operating theatre devices and instruments, 35112000 Rescue and emergency equipment, 33167000 Surgical lights, 33123000 Cardiovascular devices, 33111000 X-ray devices, 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1: Sprzęt anestezjologiczny
Description: Zadanie 1: Sprzęt anestezjologiczny - zgodnie z Załącznikiem nr 1, 2-1, 5 i 9 do SWZ
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Additional classification (cpv): 33192340 Operating theatre furniture except tables, 33162100 Operating-theatre devices, 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion, 35112000 Rescue and emergency equipment
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2: Mobilna lampa zabiegowa
Description: Zadanie 2: Mobilna lampa zabiegowa - zgodnie z Załącznikiem nr 1, 2-2, 5 i 9 do SWZ
Main classification (cpv): 33167000 Surgical lights
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3: Aparaty EKG
Description: Zadanie 3: Aparaty EKG - zgodnie z Załącznikiem nr 1, 2-3, 5 i 9 do SWZ
Main classification (cpv): 33123200 Electrocardiography devices
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4: Zestawy do znieczulenia
Description: Zadanie 4: Zestawy do znieczulenia - zgodnie z Załącznikiem nr 1, 2-4, 5 i 9 do SWZ
Main classification (cpv): 33194110 Infusion pumps
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5: Mobilny aparat rentgenowski
Description: Zadanie 5: Mobilny aparat rentgenowski - zgodnie z Załącznikiem nr 1, 2-5, 5 i 9 do SWZ
Main classification (cpv): 33111800 Diagnostic X-ray system