2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa energii elektrycznej do obiektów będących w zarządzie MPGK sp. z o.o. w Katowicach.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii i odkup nadwyżek energii wytworzonej w instalacjach OZE Zamawiającego, na potrzeby obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Katowicach. Zamawiający określa, szacunkową, prognozowaną ilość dostarczanej energii na poziomie 4 500,54 MWh w okresie trwania umowy, jednak nie mniej niż 2500,00 MWh. Zamawiający określa, szacunkową, prognozowaną ilość oddanej do sieci energii elektrycznej w okresie trwania umowy na poziomie 438,70 MWh.
Internal identifier: PN/20/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001