2. Procedure
Procedure
Title: "Odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta oraz PSZOK w Obrzycku w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027 r."
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania i transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Obrzycko oraz odbierania i transportu oraz zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów (PSZOK) w okresie od 1 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2027 r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta oraz PSZOK w Obrzycku w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania i transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Obrzycko oraz odbierania i transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.