2. Procedure
Procedure
Title: Zlecenie opracowania aktualizacji dokumentacji PZO wraz z wykonaniem ekspertyz przyrodniczych dla obszaru Natura 2000 Pasmo Policy PLB120006
Description: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację zamówienia pod nazwą: „Zlecenie opracowania aktualizacji dokumentacji PZO wraz z wykonaniem ekspertyz przyrodniczych dla obszaru Natura 2000 Pasmo Policy PLB120006”. 2. Szczegóły zakres przedmiotu precyzuje Załącznik nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 3. Zamawiający wymaga, aby pracownicy skierowani przez Wykonawcę lub podwykonawcę do wykonania czynności: prace wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia polegające na wykonywaniu ekspertyz przyrodniczych, byli zatrudnieni na podstawie stosunku pracy w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 124). Powyższe nie dotyczy sytuacji, kiedy Wykonawca samodzielnie realizuje zamówienie lub za pośrednictwem osoby zatrudnionej na podstawie umowy cywilnoprawnej, innej niż stosunek pracy.
Internal identifier: OP.082.4.20.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71313000 Environmental engineering consultancy services
Additional classification (cpv): 90712400 Natural resources management or conservation strategy planning services
5. Lot
Lot: LOT-0001