2. Procedure
Procedure
Title: ROVK Team Bouwen & Beheer BDI
Description: De levering van kennis, expertise en capaciteit die nodig zijn voor de verdere toepassing, ontwikkeling en het beheer van de Basis Data Infrastructuur (BDI). Het Team Bouwen & Beheer BDI ondersteunt organisaties en initiatieven bij het toepassen van ketendigitalisering, federatief datadelen en de BDI in de praktijk. Het team analyseert praktijkvragen, draagt bij aan toepassingsrichtlijnen, standaarden en herbruikbare oplossingen en brengt praktijkervaring terug naar de ontwikkeling en het beheer van de BDI. Het team laat organisaties en nieuwe initiatieven kennismaken met de BDI en ondersteunt hen projectmatig bij toepassing en implementatie. Deelnemende organisaties investeren zelf in ex-pertise en vormen de eerste lijn. Het Team Bouwen & Beheer BDI fungeert als tweede- en derde-lijnsondersteuning voor complexere vragen. De scope omvat tevens beheeractiviteiten, waaronder het uitwerken van wijzigingsvoorstellen, het ondersteunen van het RFC-proces, het beheren van GitBook-documentatie en GitHub-repositories en het bouwen van experimenten en proefopstellingen op de BDI-testomgeving.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72220000 Systems and technical consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De levering van kennis, expertise en capaciteit die n odig zijn voor de verdere toepassing, ontwikkeling en het beheer van de Basis Data Infrastructuur (BDI). Het Team Bouwen & Beheer BDI ondersteunt organisaties en initiatieven bij het toepassen van ketendigitalisering, federatief datadelen en de BDI in de praktijk. Het team analyseert praktijkvragen, draagt bij aan toepassingsrichtlijnen, standaarden en herbruikbare oplossingen en brengt praktijkervaring terug naar de ontwikkeling en het beheer van de BDI. Het team laat organisaties en nieuwe initiatieven kennismaken met de BDI en ondersteunt hen projectmatig bij toepassing en implementatie. Deelnemende organisaties investeren zelf in ex-pertise en vormen de eerste lijn. Het Team Bouwen & Beheer BDI fungeert als tweede- en derde-lijnsondersteuning voor complexere vragen. De scope omvat tevens beheeractiviteiten, waaronder het uitwerken van wijzigingsvoorstellen, het ondersteunen van het RFC-proces, het beheren van GitBook-documentatie en GitHub-repositories en het bouwen van experimenten en proefopstellingen op de BDI-testomgeving.
Internal identifier: 1