2. Procedure
Procedure
Title: Financieel systeem
Description: Gemeente Goeree-Overflakkee is voornemens één Opdrachtnemer te selecteren en te contracteren voor de levering (inclusief het gebruiksrecht), de technische en organisatorische implementatie, het beheer en het onderhoud van een ICT-oplossing voor het Financieel systeem. Tussen de €820.000 en €1.260.000 exclusief btw over de gehele looptijd (9 jaar)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48442000 Financial systems software package
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Vier (4) maal verlenging van één (1) jaar.