See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesivna dobava potrošnega materiala za interventno kardiologijo in angiologijo ter žilnih opornic – ponovitev II
Description: Sukcesivna dobava potrošnega materiala za interventno kardiologijo in angiologijo ter žilnih opornic – ponovitev II
Internal identifier: JN 092/RN-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sklop 11: Semikomplianten nizkoprofilni predilatacijski koronarni balonski kateter za kompleksnejše lezije na OTW sistemu
Description: Semikomplianten nizkoprofilni predilatacijski koronarni balonski kateter za kompleksnejše lezije na OTW sistemu
Internal identifier: 585279
Lot: LOT-0002
Title: Sklop 19: Nekomplianten koronarni postdilatacijski balonski kateter visokih tlakov, primeren za restenoze in močno kalcinirane lezije
Description: Nekomplianten koronarni postdilatacijski balonski kateter visokih tlakov, primeren za restenoze in močno kalcinirane lezije
Internal identifier: 585280
Lot: LOT-0003
Title: Sklop 32: Balonski kateter z zdravilom paklitaksel 3 µg/mm2
Description: Balonski kateter z zdravilom paklitaksel 3 µg/mm2
Internal identifier: 585281
Lot: LOT-0004
Title: Sklop 33: Balonski kateter z zdravilom paclitaxel, OTW dizajn
Description: Balonski kateter z zdravilom paclitaxel, OTW dizajn
Internal identifier: 585282
Lot: LOT-0005
Title: Sklop 35: Tromboaspiracijski kateter za aspiracijo trombotičnih mas
Description: Tromboaspiracijski kateter za aspiracijo trombotičnih mas
Internal identifier: 585283
Lot: LOT-0006
Title: Sklop 63: Vodilna žica - 180 cm, J tip I
Description: Vodilna žica - 180 cm, J tip I
Internal identifier: 585284
Lot: LOT-0007
Title: Sklop 64: Vodilna žica - 210 cm, J tip
Description: Vodilna žica - 210 cm, J tip
Internal identifier: 585285
Lot: LOT-0008
Title: Sklop 74: Uvajalo za vodilno žico 0,0014’’
Description: Uvajalo za vodilno žico 0,0014’’
Internal identifier: 585286
Lot: LOT-0009
Title: Sklop 75: Tekoce embolizacijsko sredstvo 1,5 ml, dizajnirano za proizvajanje popolne okluzije
Description: Tekoce embolizacijsko sredstvo 1,5 ml, dizajnirano za proizvajanje popolne okluzije
Internal identifier: 585287
Lot: LOT-0010
Title: Sklop 77: Embolizacijski coil: Embolizacijska nitka
Description: Embolizacijski coil: Embolizacijska nitka
Internal identifier: 585288
Lot: LOT-0011
Title: Sklop 79: Žilno uvajalo radialno
Description: Žilno uvajalo radialno
Internal identifier: 585289
Lot: LOT-0012
Title: Sklop 85: Žilno uvajalo debeline 4-6 Fr
Description: Žilno uvajalo debeline 4-6 Fr
Internal identifier: 585290
Lot: LOT-0013
Title: Sklop 104: Mikrokateter visokega pretoka
Description: Mikrokateter visokega pretoka
Internal identifier: 585291
Lot: LOT-0014
Title: Sklop 121: Angio-Syringe kit
Description: Angio-Syringe kit
Internal identifier: 585292
Lot: LOT-0015
Title: Sklop 122: Angio-Touchtable kit
Description: Angio-Touchtable kit
Internal identifier: 585293
Lot: LOT-0016
Title: Sklop 123: Manifold kit
Description: Manifold kit
Internal identifier: 585294
Lot: LOT-0017
Title: Sklop 133: Perkutani pankreatični set
Description: Perkutani pankreatični set
Internal identifier: 585295
Lot: LOT-0018
Title: Sklop 139: Sistem za zaščito pred embolijo na OTW sistemu
Description: Sistem za zaščito pred embolijo na OTW sistemu
Internal identifier: 585296
Lot: LOT-0019
Title: Sklop 144: Cirkularni podporni sistem za mehansko podporo cirkulacije levega prekata
Description: Cirkularni podporni sistem za mehansko podporo cirkulacije levega prekata
Internal identifier: 585297
Lot: LOT-0020
Title: Sklop 157: Samoraztezna enoproteza I
Description: Samoraztezna enoproteza I
Internal identifier: 585298
Lot: LOT-0021
Title: Sklop 162: Balonska žilna opornica
Description: Balonska žilna opornica
Internal identifier: 585299
Lot: LOT-0022
Title: Sklop 177: Koronarni balonski kateter, prevlečen z zdravilom paklitaksel
Description: Koronarni balonski kateter, prevlečen z zdravilom paklitaksel
Internal identifier: 585300
Lot: LOT-0023
Title: Sklop 178: Koronarni balonski kateter z zdravilom sirolimus
Description: Koronarni balonski kateter z zdravilom sirolimus
Internal identifier: 585301
Lot: LOT-0024
Title: Sklop 179: Perkutani transluminalni valvuloplastični balonski kateter (PTV) – nizkoprofilni
Description: Perkutani transluminalni valvuloplastični balonski kateter (PTV) – nizkoprofilni
Internal identifier: 585302
Lot: LOT-0025
Title: Sklop 180: Perkutani transluminalni valvuloplastični balonski kateter (PTV) – visokotlačni
Description: Perkutani transluminalni valvuloplastični balonski kateter (PTV) – visokotlačni
Internal identifier: 585303
Lot: LOT-0026
Title: Sklop 181: PTA kateter z majnim prehodnim profilom
Description: PTA kateter z majnim prehodnim profilom
Internal identifier: 585304
Lot: LOT-0027
Title: Sklop 182: PTA OTW kateter 1
Description: PTA OTW kateter 1
Internal identifier: 585305
Lot: LOT-0028
Title: Sklop 183: PTA OTW kateter 2
Description: PTA OTW kateter 2
Internal identifier: 585306
Lot: LOT-0029
Title: Sklop 184: PTA balon z zelo nizkim vstopnim profilom
Description: PTA balon z zelo nizkim vstopnim profilom
Internal identifier: 585307
Lot: LOT-0030
Title: Sklop 185: Nekomplianten PTA OTW balon
Description: Nekomplianten PTA OTW balon
Internal identifier: 585308
Lot: LOT-0031
Title: Sklop 186: Vodilna žica za BAV/TAVI
Description: Vodilna žica za BAV/TAVI
Internal identifier: 585309
Lot: LOT-0032
Title: Sklop 187: Vodilna zica za periferne posege 1
Description: Vodilna zica za periferne posege 1
Internal identifier: 585310
Lot: LOT-0033
Title: Sklop 188: Vodilna zica za periferne posege 2
Description: Vodilna zica za periferne posege 2
Internal identifier: 585311
Lot: LOT-0034
Title: Sklop 189: Hibridna vodilna delovna zica 1
Description: Hibridna vodilna delovna zica 1
Internal identifier: 585312
Lot: LOT-0035
Title: Sklop 190: Hibridna vodilna delovna zica 2
Description: Hibridna vodilna delovna zica 2
Internal identifier: 585313
Lot: LOT-0036
Title: Sklop 191: Podporni guide-extension kateter z možnostjo stranskih odprtin
Description: Podporni guide-extension kateter z možnostjo stranskih odprtin
Internal identifier: 585314
Lot: LOT-0037
Title: Sklop 192: Podporni kateter z vecjim notranjim lumnom
Description: Podporni kateter z vecjim notranjim lumnom
Internal identifier: 585315
Lot: LOT-0038
Title: Sklop 193: Koronarni balon za kontaktno litotripsijo
Description: Koronarni balon za kontaktno litotripsijo
Internal identifier: 585316
Lot: LOT-0039
Title: Sklop 194: Koronarni nekompliantni litotripsijski balonski kateter 1
Description: Koronarni nekompliantni litotripsijski balonski kateter 1
Internal identifier: 585317
Lot: LOT-0040
Title: Sklop 195: Koronarni nekompliantni litotripsijski balonski kateter 2
Description: Koronarni nekompliantni litotripsijski balonski kateter 2
Internal identifier: 585318
Lot: LOT-0041
Title: Sklop 196: Direktni IVL kateter za prehod zelo ozkih kalciniranih lezij
Description: Direktni IVL kateter za prehod zelo ozkih kalciniranih lezij
Internal identifier: 585319
Lot: LOT-0042
Title: Sklop 197: Mikrokateter za izvajanje FFR/CFR meritev
Description: Mikrokateter za izvajanje FFR/CFR meritev
Internal identifier: 585320
Lot: LOT-0043
Title: Sklop 198: Dvolumenski mikrokateter s tremi izhodnimi odprtinami
Description: Dvolumenski mikrokateter s tremi izhodnimi odprtinami
Internal identifier: 585321
Lot: LOT-0044
Title: Sklop 199: Koronarni nitinol cutting balon
Description: Koronarni nitinol cutting balon
Internal identifier: 585322
Lot: LOT-0045
Title: Sklop 200: Orbitalna aterektomska naprava 1
Description: Orbitalna aterektomska naprava 1
Internal identifier: 585323
Lot: LOT-0046
Title: Sklop 201: Orbitalna aterektomska naprava 2
Description: Orbitalna aterektomska naprava 2
Internal identifier: 585324
Lot: LOT-0047
Title: Sklop 202: Orbitalna aterektomska naprava 3
Description: Orbitalna aterektomska naprava 3
Internal identifier: 585325
Lot: LOT-0048
Title: Sklop 203: Popolnoma resorbilni magnezijeva koronarna opornica prevlečena z zdravilom
Description: Popolnoma resorbilni magnezijeva koronarna opornica prevlečena z zdravilom
Internal identifier: 585326
Lot: LOT-0049
Title: Sklop 204: Koronarni bioadaptivni opornik s sproščanjem zdravila
Description: Koronarni bioadaptivni opornik s sproščanjem zdravila
Internal identifier: 585327