2. Procedure
Procedure
Title: WMO Geclusterd wonen
Description: Vanaf 1 januari 2020 sluit ROGplus namens de gemeenten Maassluis, Vlaardingen en Schiedam contracten voor Wmo-dienstverlening voor de taakvelden Huishouden en Begeleiding. Deze procedure omvat de inschrijvingen voor geclusterd wonen. in 2022 is de naamgeving van deze oplossingsoort gewijzigd in "Ondersteuning bij Bijzondere Woonvormen" De regio MVS omvat ongeveer 185.000 inwoners
Internal identifier: GW-ROGplus-20190415
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Inschrijving via berichtenmodule De vooraankondiging is openbaar. Elke inschrijving welke voldoet aan het gestelde Programma van Eisen en een sluitende business case kan aanleveren, kan volgens het principe van Open House toetreden tot deze opdracht.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98514000 Domestic services
Additional classification (cpv): 85311200 Welfare services for the handicapped, 85312000 Social work services without accommodation, 85312100 Daycare services, 85312310 Guidance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ondersteuning bij Bijzondere Woonvormen - Gemeente Maassluis
Description: 0556
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 85311000 Social work services with accommodation
Options:
Description of the options: De verlengopties zijn afhankelijk van de verlengingen van de gerelateerde aanbestedingen met referentie MidS-ROGplus-20190415 en SLH-ROGplus-20190415.
Lot: LOT-0002
Title: Ondersteuning bij Bijzondere Woonvormen - Gemeente Vlaardingen
Description: 0622
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Ondersteuning bij Bijzondere Woonvormen - Gemeente Schiedam
Description: 0606
Internal identifier: 3