2. Procedure
Procedure
Title: Nabava komunalnog vozila (10 m³) putem financijskog leasinga
Description: Predmet nabave je nabava i isporuka jednog rabljenog komunalnog vozila za sakupljanje, sabijanje i prijevoz komunalnog otpada, sa spremnikom zapremine najmanje 10 m³, putem financijskog leasinga za potrebe naručitelja INFRA-GRAD d.o.o., Obrovac. Podvozje i nadogradnja vozila moraju biti proizvedeni 2025. godine ili kasnije. Vozilo mora biti opremljeno sustavom sabijanja otpada, uređajem za podizanje i pražnjenje spremnika zapremine od 80 do 1.100 litara te omogućavati pražnjenje nadogradnje kipanjem i pretovar otpada u veća vozila, sukladno tehničkim specifikacijama koje čine sastavni dio dokumentacije o nabavi. Nabava se financira putem financijskog leasinga na razdoblje od 84 mjeseca, bez učešća, uz fiksnu kamatnu stopu tijekom cijelog razdoblja otplate i otkup vozila po isteku ugovora, prema uvjetima utvrđenima dokumentacijom o nabavi.
Internal identifier: 26-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144512 Refuse-compaction vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000