See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług serwisowych dotyczących specjalistycznej aparatury medycznej.
Description: Świadczenie usług serwisowych dotyczących specjalistycznej aparatury medycznej.
Internal identifier: DEZP.261.4.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Neuronawigacja Brainlab
Description: Neuronawigacja Brainlab
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Sprzęty produkcji firmy Drager
Description: Sprzęty produkcji firmy Drager
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Myjki do kaczek i basenów FD 1600
Description: Myjki do kaczek i basenów FD 1600
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Łóżka intensywnej terapii oraz materace firmy ArjoHuntleigh
Description: Łóżka intensywnej terapii oraz materace firmy ArjoHuntleigh
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Respiratory NPB 840
Description: Respiratory NPB 840
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Sprzęt endoskopowy firmy Pentax
Description: Sprzęt endoskopowy firmy Pentax
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Rezonans Magnetyczny I
Description: Rezonans Magnetyczny I
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Rezonans Magnetyczny II
Description: Rezonans Magnetyczny II
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Tomograf komputerowy
Description: Tomograf komputerowy
Internal identifier: Część 9