727687-2026 - Competition
Bulgaria – Tree-maintenance services – Направа на просеки, кастрене на клони и отсичане на дървета по съществуващи и новоизграждащи се линии средно и ниско напрежение на Електроразпределение Юг ЕАД, Мрежови Регион Бургас Север за територията на община Поморие и Несебър
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Направа на просеки, кастрене на клони и отсичане на дървета по съществуващи и новоизграждащи се линии средно и ниско напрежение на Електроразпределение Юг ЕАД, Мрежови Регион Бургас Север за територията на община Поморие и Несебър
Description: Предметът на поръчката се изразява в услуги по направа на просеки, кастрене на клони и отсичане на дървета по съществуващи и новоизграждащи се линии средно напрежение (СрН) и ниско напрежение (НН) в съответствие с изискванията на Наредба №9 от 9.06.2004 г. за техническата експлоатация на електрически централи и мрежи, чл. 622 от Наредба №3 от 9.06.2004 г. за устройството на електрическите уредби и електропроводните линии, както и действащите други нормативни и поднормативни актове.
Internal identifier: 613220
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Предвижда се възможност за опционално удължаване на срока на договора по смисъла на чл. 5 от ППЗОП чрез удължаване на срока му с допълнителен период до 12 (дванадесет) месеца.