2. Procedure
Procedure
Title: ICT-partner
Description: Aanleiding voor deze Aanbesteding is het aflopen van de huidige overeenkomst voor het beheer van het ICT-landschap. Deze overeenkomst is verlengd tot 1 september 2027; per die datum dient de nieuwe Opdrachtnemer het beheer over te nemen. De Aanbestedende dienst gebruikt deze natuurlijke overgang om de dienstverlening opnieuw in de markt te zetten, de kwaliteit en de regie te versterken en de ICT-omgeving toekomstbestendig te maken. 1
Internal identifier: BEL-ICT-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1