See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: art. 132 Ustawy Pzp
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze – Apteka Szpitalna, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy (Załącznik nr 2 SWZ).
Internal identifier: ZP-1970-2026 Dostawa produktów leczniczych
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0040
Title: Zadanie nr 1
Description: Dostawa produktów leczniczych
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 1
Options:
Description of the options: Prawo Opcji 1. Zamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). 3. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). 4. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 7 do SWZ). 5. Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80%. 6. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 50% jej pierwotnej wartości 7. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Lot: LOT-0041
Title: Zadanie nr 2
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 2
Lot: LOT-0042
Title: Zadanie nr 3
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 3
Lot: LOT-0043
Title: Zadanie nr 4
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 4
Lot: LOT-0044
Title: Zadanie nr 5
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 5
Lot: LOT-0045
Title: Zadanie nr 6
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 6
Lot: LOT-0046
Title: Zadanie nr 7
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 7
Lot: LOT-0047
Title: Zadanie nr 8
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 8
Lot: LOT-0048
Title: Zadanie nr 9
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 9
Lot: LOT-0049
Title: Zadanie nr 10
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 10
Lot: LOT-0050
Title: Zadanie nr 11
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 11
Lot: LOT-0051
Title: Zadanie nr 12
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 12
Lot: LOT-0052
Title: Zadanie nr 13
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 13
Lot: LOT-0053
Title: Zadanie nr 14
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 14
Lot: LOT-0054
Title: Zadanie nr 15
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 15
Lot: LOT-0055
Title: Zadanie nr 16
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 16
Lot: LOT-0056
Title: Zadanie nr 17
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 17
Lot: LOT-0057
Title: Zadanie nr 18
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 18
Lot: LOT-0058
Title: Zadanie nr 19
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 19
Lot: LOT-0059
Title: Zadanie nr 20
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 20
Lot: LOT-0060
Title: Zadanie nr 21
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 21
Lot: LOT-0061
Title: Zadanie nr 22
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 22
Lot: LOT-0062
Title: Zadanie nr 23
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 23
Lot: LOT-0063
Title: Zadanie nr 24
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 24
Lot: LOT-0064
Title: Zadanie nr 25
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 25
Lot: LOT-0065
Title: Zadanie nr 26
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 26
Lot: LOT-0066
Title: Zadanie nr 27
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 27
Lot: LOT-0067
Title: Zadanie nr 28
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 28
Lot: LOT-0068
Title: Zadanie nr 29
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 29
Lot: LOT-0069
Title: Zadanie nr 30
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 30
Lot: LOT-0070
Title: Zadanie nr 31
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 31
Lot: LOT-0071
Title: Zadanie nr 32
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 32
Lot: LOT-0072
Title: Zadanie nr 33
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 33
Lot: LOT-0073
Title: Zadanie nr 34
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 34
Lot: LOT-0074
Title: Zadanie nr 35
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 35
Lot: LOT-0075
Title: Zadanie nr 36
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 36
Lot: LOT-0076
Title: Zadanie nr 37
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 37
Lot: LOT-0077
Title: Zadanie nr 38
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 38
Lot: LOT-0078
Title: Zadanie nr 39
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 39
Lot: LOT-0079
Title: Zadanie nr 40
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 40
Lot: LOT-0080
Title: Zadanie nr 41
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 41
Lot: LOT-0081
Title: Zadanie nr 42
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 42
Lot: LOT-0082
Title: Zadanie nr 43
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 43
Lot: LOT-0083
Title: Zadanie nr 44
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 44
Lot: LOT-0084
Title: Zadanie nr 45
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 45
Lot: LOT-0085
Title: Zadanie nr 46
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 46
Lot: LOT-0086
Title: Zadanie nr 47
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 47
Lot: LOT-0087
Title: Zadanie nr 48
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 48
Lot: LOT-0088
Title: Zadanie nr 49
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 49
Lot: LOT-0089
Title: Zadanie nr 50
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 50
Lot: LOT-0090
Title: Zadanie nr 51
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 51
Lot: LOT-0091
Title: Zadanie nr 52
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 52
Lot: LOT-0092
Title: Zadanie nr 53
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 53
Lot: LOT-0093
Title: Zadanie nr 54
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 54
Lot: LOT-0094
Title: Zadanie nr 55
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 55
Lot: LOT-0095
Title: Zadanie nr 56
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 56
Lot: LOT-0096
Title: Zadanie nr 57
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 57
Lot: LOT-0097
Title: Zadanie nr 58
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 58
Lot: LOT-0098
Title: Zadanie nr 59
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 59
Lot: LOT-0099
Title: Zadanie nr 60
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 60
Lot: LOT-0100
Title: Zadanie nr 61
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 61
Lot: LOT-0101
Title: Zadanie nr 62
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 62
Lot: LOT-0102
Title: Zadanie nr 63
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 63
Lot: LOT-0103
Title: Zadanie nr 64
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 64
Lot: LOT-0104
Title: Zadanie nr 65
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 65
Lot: LOT-0105
Title: Zadanie nr 66
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 66
Lot: LOT-0106
Title: Zadanie nr 67
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 67
Lot: LOT-0107
Title: Zadanie nr 68
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 68
Lot: LOT-0108
Title: Zadanie nr 69
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 69
Lot: LOT-0109
Title: Zadanie nr 70
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 70
Lot: LOT-0110
Title: Zadanie nr 71
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 71
Lot: LOT-0111
Title: Zadanie nr 72
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 72
Lot: LOT-0112
Title: Zadanie nr 73
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 73
Lot: LOT-0114
Title: Zadanie nr 74
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 74
Lot: LOT-0115
Title: Zadanie nr 75
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 75
Lot: LOT-0116
Title: Zadanie nr 76
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 76
Lot: LOT-0117
Title: Zadanie nr 77
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 77
Lot: LOT-0118
Title: Zadanie nr 78
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 78
Lot: LOT-0119
Title: Zadanie nr 79
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 79
Lot: LOT-0120
Title: Zadanie nr 80
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 80
Lot: LOT-0121
Title: Zadanie nr 81
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 81
Lot: LOT-0122
Title: Zadanie nr 82
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 82
Lot: LOT-0123
Title: Zadanie nr 83
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 83
Lot: LOT-0124
Title: Zadanie nr 84
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 84
Lot: LOT-0125
Title: Zadanie nr 85
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 85
Lot: LOT-0126
Title: Zadanie nr 86
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 86
Lot: LOT-0127
Title: Zadanie nr 87
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 87
Lot: LOT-0128
Title: Zadanie nr 88
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 88
Lot: LOT-0129
Title: Zadanie nr 89
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 89
Lot: LOT-0130
Title: Zadanie nr 90
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 90
Lot: LOT-0131
Title: Zadanie nr 91
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 91
Lot: LOT-0132
Title: Zadanie nr 92
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 92
Lot: LOT-0133
Title: Zadanie nr 93
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 93
Lot: LOT-0134
Title: Zadanie nr 94
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 94
Lot: LOT-0135
Title: Zadanie nr 95
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 95
Lot: LOT-0136
Title: Zadanie nr 96
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 96
Lot: LOT-0137
Title: Zadanie nr 97
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 97
Lot: LOT-0138
Title: Zadanie nr 98
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 98
Lot: LOT-0139
Title: Zadanie nr 99
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 99
Lot: LOT-0140
Title: Zadanie nr 100
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 100
Lot: LOT-0141
Title: Zadanie nr 101
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 101
Lot: LOT-0142
Title: Zadanie nr 102
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 102
Lot: LOT-0143
Title: Zadanie nr 103
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 103
Lot: LOT-0144
Title: Zadanie nr 104
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 104
Lot: LOT-0145
Title: Zadanie nr 105
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 105
Lot: LOT-0146
Title: Zadanie nr 106
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 106
Lot: LOT-0147
Title: Zadanie nr 107
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 107
Lot: LOT-0148
Title: Zadanie nr 108
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 108
Lot: LOT-0149
Title: Zadanie nr 109
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 109
Lot: LOT-0150
Title: Zadanie nr 110
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 110
Lot: LOT-0151
Title: Zadanie nr 111
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 111
Lot: LOT-0152
Title: Zadanie nr 112
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 112
Lot: LOT-0153
Title: Zadanie nr 113
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 113
Lot: LOT-0154
Title: Zadanie nr 114
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 114
Lot: LOT-0155
Title: Zadanie nr 115
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 115
Lot: LOT-0156
Title: Zadanie nr 116
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 116
Lot: LOT-0157
Title: Zadanie nr 117
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 117
Lot: LOT-0158
Title: Zadanie nr 118
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 118
Lot: LOT-0159
Title: Zadanie nr 119
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 119
Lot: LOT-0160
Title: Zadanie nr 120
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 120
Lot: LOT-0161
Title: Zadanie nr 121
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 121
Lot: LOT-0162
Title: Zadanie nr 122
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 122
Lot: LOT-0163
Title: Zadanie nr 123
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 123
Lot: LOT-0164
Title: Zadanie nr 124
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 124
Lot: LOT-0165
Title: Zadanie nr 125
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 125
Lot: LOT-0166
Title: Zadanie nr 126
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 126
Lot: LOT-0167
Title: Zadanie nr 127
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 127
Lot: LOT-0168
Title: Zadanie nr 128
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 128
Lot: LOT-0169
Title: Zadanie nr 129
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 129
Lot: LOT-0170
Title: Zadanie nr 130
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 130
Lot: LOT-0171
Title: Zadanie nr 131
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 131
Lot: LOT-0172
Title: Zadanie nr 132
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 132
Lot: LOT-0173
Title: Zadanie nr 133
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 133
Lot: LOT-0174
Title: Zadanie nr 134
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 134
Lot: LOT-0175
Title: Zadanie nr 135
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 135
Lot: LOT-0176
Title: Zadanie nr 136
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 136
Lot: LOT-0177
Title: Zadanie nr 137
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 137
Lot: LOT-0178
Title: Zadanie nr 138
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 138
Lot: LOT-0179
Title: Zadanie nr 139
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 139
Lot: LOT-0180
Title: Zadanie nr 140
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 140
Lot: LOT-0181
Title: Zadanie nr 141
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 141
Lot: LOT-0182
Title: Zadanie nr 142
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 142
Lot: LOT-0183
Title: Zadanie nr 143
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 143
Lot: LOT-0184
Title: Zadanie nr 144
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 144
Lot: LOT-0185
Title: Zadanie nr 146
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 146
Lot: LOT-0186
Title: Zadanie nr 147
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 147
Lot: LOT-0187
Title: Zadanie nr 148
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 148
Lot: LOT-0188
Title: Zadanie nr 149
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 149
Lot: LOT-0189
Title: Zadanie nr 150
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 150
Lot: LOT-0190
Title: Zadanie nr 151
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 151
Lot: LOT-0191
Title: Zadanie nr 152
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 152
Lot: LOT-0192
Title: Zadanie nr 153
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 153
Lot: LOT-0193
Title: Zadanie nr 154
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 154
Lot: LOT-0194
Title: Zadanie nr 155
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 155
Lot: LOT-0195
Title: Zadanie nr 156
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 156
Lot: LOT-0196
Title: Zadanie nr 157
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 157
Lot: LOT-0197
Title: Zadanie nr 158
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 158
Lot: LOT-0198
Title: Zadanie nr 159
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 159
Lot: LOT-0199
Title: Zadanie nr 160
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 160
Lot: LOT-0200
Title: Zadanie nr 161
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 161
Lot: LOT-0201
Title: Zadanie nr 162
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 162
Lot: LOT-0202
Title: Zadanie nr 163
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 163
Lot: LOT-0203
Title: Zadanie nr 164
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 164
Lot: LOT-0204
Title: Zadanie nr 165
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 165
Lot: LOT-0205
Title: Zadanie nr 166
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 166
Lot: LOT-0206
Title: Zadanie nr 167
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 167
Lot: LOT-0207
Title: Zadanie nr 168
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 168
Lot: LOT-0208
Title: Zadanie nr 169
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 169
Lot: LOT-0209
Title: Zadanie nr 170
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 170
Lot: LOT-0210
Title: Zadanie nr 171
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 171
Lot: LOT-0211
Title: Zadanie nr 172
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 172
Lot: LOT-0212
Title: Zadanie nr 173
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 173
Lot: LOT-0213
Title: Zadanie nr 174
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 174
Lot: LOT-0214
Title: Zadanie nr 175
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 175
Lot: LOT-0215
Title: Zadanie nr 176
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 176
Lot: LOT-0216
Title: Zadanie nr 177
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 177
Lot: LOT-0217
Title: Zadanie nr 178
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 178
Lot: LOT-0218
Title: Zadanie nr 179
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 179
Lot: LOT-0219
Title: Zadanie nr 180
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 180
Lot: LOT-0220
Title: Zadanie nr 181
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 181
Lot: LOT-0221
Title: Zadanie nr 182
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 182
Lot: LOT-0222
Title: Zadanie nr 183
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 183
Lot: LOT-0223
Title: Zadanie nr 184
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 184
Lot: LOT-0224
Title: Zadanie nr 185
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 185
Lot: LOT-0225
Title: Zadanie nr 186
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 186
Lot: LOT-0226
Title: Zadanie nr 187
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 187
Lot: LOT-0227
Title: Zadanie nr 188
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 188
Lot: LOT-0228
Title: Zadanie nr 189
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 189
Lot: LOT-0229
Title: Zadanie nr 190
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 190
Lot: LOT-0230
Title: Zadanie nr 191
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 191
Lot: LOT-0231
Title: Zadanie nr 192
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 192
Lot: LOT-0232
Title: Zadanie nr 193
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 193
Lot: LOT-0233
Title: Zadanie nr 194
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 194
Lot: LOT-0234
Title: Zadanie nr 195
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 195
Lot: LOT-0235
Title: Zadanie nr 196
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 196
Lot: LOT-0236
Title: Zadanie nr 197
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 197
Lot: LOT-0237
Title: Zadanie nr 198
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 198
Lot: LOT-0238
Title: Zadanie nr 199
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 199
Lot: LOT-0239
Title: Zadanie nr 200
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 200
Lot: LOT-0240
Title: Zadanie nr 201
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 201
Lot: LOT-0241
Title: Zadanie nr 202
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 202
Lot: LOT-0242
Title: Zadanie nr 203
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 203
Lot: LOT-0243
Title: Zadanie nr 204
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 204
Lot: LOT-0244
Title: Zadanie nr 205
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 205
Lot: LOT-0245
Title: Zadanie nr 206
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 206
Lot: LOT-0246
Title: Zadanie nr 207
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 207
Lot: LOT-0247
Title: Zadanie nr 208
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 208
Lot: LOT-0248
Title: Zadanie nr 209
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 209
Lot: LOT-0249
Title: Zadanie nr 210
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 210
Lot: LOT-0250
Title: Zadanie nr 211
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 211
Lot: LOT-0251
Title: Zadanie nr 212
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 212
Lot: LOT-0252
Title: Zadanie nr 213
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 213
Lot: LOT-0253
Title: Zadanie nr 214
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 214
Lot: LOT-0254
Title: Zadanie nr 215
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 215
Lot: LOT-0255
Title: Zadanie nr 216
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 216
Lot: LOT-0256
Title: Zadanie nr 217
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 217
Lot: LOT-0257
Title: Zadanie nr 218
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 218
Lot: LOT-0258
Title: Zadanie nr 219
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 219
Lot: LOT-0259
Title: Zadanie nr 220
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 220
Lot: LOT-0260
Title: Zadanie nr 221
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 221
Lot: LOT-0261
Title: Zadanie nr 222
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 222
Lot: LOT-0262
Title: Zadanie nr 223
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 223
Lot: LOT-0263
Title: Zadanie nr 224
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 224
Lot: LOT-0264
Title: Zadanie nr 225
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 225
Lot: LOT-0265
Title: Zadanie nr 226
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 226
Lot: LOT-0266
Title: Zadanie nr 227
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 227
Lot: LOT-0267
Title: Zadanie nr 228
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 228
Lot: LOT-0268
Title: Zadanie nr 229
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 229
Lot: LOT-0269
Title: Zadanie nr 230
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 230
Lot: LOT-0270
Title: Zadanie nr 231
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 231
Lot: LOT-0271
Title: Zadanie nr 232
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 232
Lot: LOT-0272
Title: Zadanie nr 233
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 233
Lot: LOT-0273
Title: Zadanie nr 234
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 234
Lot: LOT-0274
Title: Zadanie nr 235
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 235
Lot: LOT-0275
Title: Zadanie nr 236
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 236
Lot: LOT-0276
Title: Zadanie nr 237
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 237
Lot: LOT-0277
Title: Zadanie nr 238
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 238
Lot: LOT-0278
Title: Zadanie nr 239
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 239
Lot: LOT-0279
Title: Zadanie nr 240
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 240
Lot: LOT-0280
Title: Zadanie nr 241
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 241
Lot: LOT-0281
Title: Zadanie nr 242
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 242
Lot: LOT-0282
Title: Zadanie nr 243
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 243
Lot: LOT-0283
Title: Zadanie nr 244
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 244
Lot: LOT-0284
Title: Zadanie nr 245
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 245
Lot: LOT-0285
Title: Zadanie nr 246
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 246
Lot: LOT-0286
Title: Zadanie nr 247
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 247
Lot: LOT-0287
Title: Zadanie nr 248
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 248
Lot: LOT-0288
Title: Zadanie nr 249
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 249
Lot: LOT-0289
Title: Zadanie nr 250
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 250
Lot: LOT-0290
Title: Zadanie nr 251
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 251
Lot: LOT-0291
Title: Zadanie nr 252
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 252
Lot: LOT-0292
Title: Zadanie nr 253
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 253
Lot: LOT-0293
Title: Zadanie nr 254
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 254
Lot: LOT-0294
Title: Zadanie nr 255
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 255
Lot: LOT-0295
Title: Zadanie nr 256
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 256
Lot: LOT-0296
Title: Zadanie nr 257
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 257
Lot: LOT-0297
Title: Zadanie nr 258
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 258
Lot: LOT-0298
Title: Zadanie nr 259
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 259
Lot: LOT-0299
Title: Zadanie nr 260
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 260
Lot: LOT-0300
Title: Zadanie nr 261
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 261
Lot: LOT-0301
Title: Zadanie nr 262
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 262
Lot: LOT-0302
Title: Zadanie nr 263
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 263
Lot: LOT-0303
Title: Zadanie nr 264
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 264
Lot: LOT-0304
Title: Zadanie nr 265
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 265
Lot: LOT-0305
Title: Zadanie nr 266
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 266
Lot: LOT-0306
Title: Zadanie nr 267
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 267
Lot: LOT-0307
Title: Zadanie nr 268
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 268
Lot: LOT-0308
Title: Zadanie nr 269
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 269
Lot: LOT-0309
Title: Zadanie nr 270
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 270
Lot: LOT-0310
Title: Zadanie nr 271
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 271
Lot: LOT-0311
Title: Zadanie nr 272
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 272
Lot: LOT-0312
Title: Zadanie nr 273
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 273
Lot: LOT-0313
Title: Zadanie nr 274
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 274
Lot: LOT-0314
Title: Zadanie nr 275
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 275
Lot: LOT-0315
Title: Zadanie nr 276
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 276
Lot: LOT-0316
Title: Zadanie nr 277
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 277
Lot: LOT-0317
Title: Zadanie nr 278
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 278
Lot: LOT-0318
Title: Zadanie nr 279
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 279
Lot: LOT-0319
Title: Zadanie nr 280
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 280
Lot: LOT-0320
Title: Zadanie nr 281
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 281
Lot: LOT-0321
Title: Zadanie nr 282
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 282
Lot: LOT-0322
Title: Zadanie nr 283
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 283
Lot: LOT-0323
Title: Zadanie nr 284
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 284
Lot: LOT-0324
Title: Zadanie nr 285
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 285
Lot: LOT-0325
Title: Zadanie nr 286
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 286
Lot: LOT-0326
Title: Zadanie nr 287
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 287
Lot: LOT-0327
Title: Zadanie nr 288
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 288
Lot: LOT-0328
Title: Zadanie nr 289
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 289
Lot: LOT-0329
Title: Zadanie nr 290
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 290
Lot: LOT-0330
Title: Zadanie nr 291
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 291
Lot: LOT-0331
Title: Zadanie nr 292
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 292
Lot: LOT-0332
Title: Zadanie nr 293
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 293
Lot: LOT-0333
Title: Zadanie nr 294
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 294
Lot: LOT-0334
Title: Zadanie nr 295
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 295
Lot: LOT-0335
Title: Zadanie nr 296
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 296
Lot: LOT-0336
Title: Zadanie nr 297
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 297
Lot: LOT-0337
Title: Zadanie nr 298
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 298
Lot: LOT-0338
Title: Zadanie nr 299
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 299
Lot: LOT-0339
Title: Zadanie nr 300
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 300
Lot: LOT-0340
Title: Zadanie nr 301
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 301
Lot: LOT-0341
Title: Zadanie nr 302
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 302
Lot: LOT-0342
Title: Zadanie nr 303
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 303
Lot: LOT-0343
Title: Zadanie nr 304
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 304
Lot: LOT-0344
Title: Zadanie nr 305
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 305
Lot: LOT-0345
Title: Zadanie nr 306
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 306
Lot: LOT-0346
Title: Zadanie nr 307
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 307
Lot: LOT-0347
Title: Zadanie nr 308
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 308
Lot: LOT-0348
Title: Zadanie nr 309
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 309
Lot: LOT-0349
Title: Zadanie nr 310
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 310
Lot: LOT-0350
Title: Zadanie nr 311
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 311
Lot: LOT-0351
Title: Zadanie nr 312
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 312
Lot: LOT-0352
Title: Zadanie nr 313
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 313
Lot: LOT-0353
Title: Zadanie nr 314
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 314
Lot: LOT-0354
Title: Zadanie nr 315
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 315
Lot: LOT-0355
Title: Zadanie nr 316
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 316
Lot: LOT-0356
Title: Zadanie nr 317
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 317
Lot: LOT-0357
Title: Zadanie nr 318
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 318
Lot: LOT-0358
Title: Zadanie nr 319
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 319
Lot: LOT-0359
Title: Zadanie nr 320
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 320
Lot: LOT-0360
Title: Zadanie nr 321
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 321
Lot: LOT-0361
Title: Zadanie nr 322
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 322
Lot: LOT-0362
Title: Zadanie nr 323
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 323
Lot: LOT-0363
Title: Zadanie nr 324
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 324
Lot: LOT-0364
Title: Zadanie nr 325
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 325
Lot: LOT-0365
Title: Zadanie nr 326
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 326
Lot: LOT-0366
Title: Zadanie nr 327
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 327
Lot: LOT-0367
Title: Zadanie nr 328
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 328
Lot: LOT-0368
Title: Zadanie nr 329
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 329
Lot: LOT-0369
Title: Zadanie nr 330
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 330
Lot: LOT-0370
Title: Zadanie nr 331
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 331
Lot: LOT-0371
Title: Zadanie nr 332
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 332
Lot: LOT-0372
Title: Zadanie nr 333
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 333
Lot: LOT-0373
Title: Zadanie nr 334
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 334
Lot: LOT-0374
Title: Zadanie nr 335
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 335
Lot: LOT-0375
Title: Zadanie nr 336
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 336
Lot: LOT-0376
Title: Zadanie nr 337
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 337
Lot: LOT-0377
Title: Zadanie nr 338
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 338
Lot: LOT-0378
Title: Zadanie nr 339
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 339
Lot: LOT-0379
Title: Zadanie nr 340
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 340
Lot: LOT-0380
Title: Zadanie nr 341
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 341
Lot: LOT-0381
Title: Zadanie nr 342
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 342
Lot: LOT-0382
Title: Zadanie nr 343
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 343
Lot: LOT-0383
Title: Zadanie nr 344
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 344
Lot: LOT-0384
Title: Zadanie nr 345
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 345
Lot: LOT-0385
Title: Zadanie nr 346
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 346
Lot: LOT-0386
Title: Zadanie nr 347
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 347
Lot: LOT-0387
Title: Zadanie nr 348
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 348
Lot: LOT-0388
Title: Zadanie nr 349
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 349
Lot: LOT-0389
Title: Zadanie nr 350
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 350
Lot: LOT-0390
Title: Zadanie nr 351
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 351
Lot: LOT-0391
Title: Zadanie nr 352
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 352
Lot: LOT-0392
Title: Zadanie nr 353
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 353
Lot: LOT-0393
Title: Zadanie nr 354
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 354
Description of the options: Prawo Opcji 1. Zamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). 3. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). 4. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 7 do SWZ). 5. Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80%. 6. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 100% jej pierwotnej wartości 7. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Lot: LOT-0394
Title: Zadanie nr 355
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 355
Lot: LOT-0395
Title: Zadanie nr 356
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 356
Lot: LOT-0396
Title: Zadanie nr 357
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 357
Lot: LOT-0397
Title: Zadanie nr 358
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 358
Lot: LOT-0398
Title: Zadanie nr 359
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 359
Lot: LOT-0399
Title: Zadanie nr 360
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 360
Lot: LOT-0400
Title: Zadanie nr 361
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 361
Lot: LOT-0401
Title: Zadanie nr 362
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 362
Lot: LOT-0402
Title: Zadanie nr 363
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 363
Lot: LOT-0403
Title: Zadanie nr 364
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 364
Lot: LOT-0404
Title: Zadanie nr 365
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 365
Lot: LOT-0405
Title: Zadanie nr 366
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 366
Lot: LOT-0406
Title: Zadanie nr 367
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 367
Lot: LOT-0407
Title: Zadanie nr 368
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 368
Lot: LOT-0408
Title: Zadanie nr 369
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 369
Lot: LOT-0409
Title: Zadanie nr 370
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 370
Lot: LOT-0410
Title: Zadanie nr 371
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 371
Lot: LOT-0411
Title: Zadanie nr 372
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 372
Lot: LOT-0412
Title: Zadanie nr 373
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 373
Lot: LOT-0413
Title: Zadanie nr 374
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 374
Lot: LOT-0414
Title: Zadanie nr 375
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 375
Lot: LOT-0415
Title: Zadanie nr 376
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 376
Lot: LOT-0416
Title: Zadanie nr 377
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 377
Lot: LOT-0417
Title: Zadanie nr 378
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 378
Lot: LOT-0418
Title: Zadanie nr 379
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 379
Lot: LOT-0419
Title: Zadanie nr 380
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 380
Lot: LOT-0420
Title: Zadanie nr 381
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 381
Lot: LOT-0421
Title: Zadanie nr 382
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 382
Lot: LOT-0422
Title: Zadanie nr 383
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 383
Lot: LOT-0423
Title: Zadanie nr 384
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 384
Lot: LOT-0424
Title: Zadanie nr 385
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 385
Lot: LOT-0425
Title: Zadanie nr 386
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 386
Lot: LOT-0426
Title: Zadanie nr 387
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 387
Lot: LOT-0427
Title: Zadanie nr 388
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 388
Lot: LOT-0428
Title: Zadanie nr 389
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 389
Lot: LOT-0429
Title: Zadanie nr 390
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 390
Lot: LOT-0430
Title: Zadanie nr 391
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 391
Lot: LOT-0431
Title: Zadanie nr 392
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 392
Lot: LOT-0432
Title: Zadanie nr 393
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 393
Lot: LOT-0433
Title: Zadanie nr 394
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 394
Lot: LOT-0434
Title: Zadanie nr 395
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 395
Lot: LOT-0435
Title: Zadanie nr 396
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 396
Lot: LOT-0436
Title: Zadanie nr 397
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 397
Lot: LOT-0437
Title: Zadanie nr 398
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 398
Lot: LOT-0438
Title: Zadanie nr 399
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 399
Lot: LOT-0439
Title: Zadanie nr 400
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 400
Lot: LOT-0440
Title: Zadanie nr 401
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 401
Lot: LOT-0441
Title: Zadanie nr 402
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 402
Lot: LOT-0442
Title: Zadanie nr 403
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 403
Lot: LOT-0443
Title: Zadanie nr 404
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 404
Lot: LOT-0444
Title: Zadanie nr 405
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 405
Lot: LOT-0445
Title: Zadanie nr 406
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 406
Lot: LOT-0446
Title: Zadanie nr 407
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 407
Lot: LOT-0447
Title: Zadanie nr 145
Internal identifier: ZP-1970-2026 Zadanie nr 145