727828-2026 - Competition
Czechia – Tankers – Specializovaná kanalizační vozidla
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Specializovaná kanalizační vozidla
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nových specializovaných kanalizačních mechanismů CAS a CASK. Jedná se o vozidla zvláštního určení, která budou využita k čištění kanalizací a pro manipulaci s odpadními vodami a kaly. Dodány budou 2 ks mechanismů CAS a 1ks mechanismu CASK. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně odborné specifikace v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Internal identifier: ID: A26A1GI109
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34133100 Tankers
Additional classification (cpv): 34144520 Sewage tankers, 34144000 Special-purpose motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001