See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Izrada projektne dokumentacije za izgradnju višestambenih zgrada na potpomognutim područjima za stambeno zbrinjavanje mladih osoba i mladih obitelji - Središnja Hrvatska
Description: Predmet nabave je izrada projektno-tehničke dokumentacije za izgradnju višestambenih zgrada na više lokacija na području Republike Hrvatske. Uslugom su obuhvaćene sve aktivnosti i radnje potrebne za izrada projektno-tehničke dokumentacije za izgradnju višestambene zgrade te ishođenje građevinske dozvole. Usluga uključuje i aktivnosti projektantskog nadzora. Detaljan opis predmeta nabave propisan je Projektnim zadatkom za svaku pojedinu grupu nabave.
Internal identifier: O-P-S-520/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa 1 - OPĆINA DUBRAVA
Description: Izrada projektne dokumentacije za izgradnju višestambene zgrade na potpomognutom području za stambeno zbrinjavanje mladih osoba i mladih obitelji - Središnja Hrvatska, Dubrava. Usluga uključuje i aktivnosti projektantskog nadzora.
Internal identifier: O-P-S-520/2026-1
Additional classification (cpv): 79714000 Surveillance services
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2 - OPĆINA KAMANJE
Description: Izrada projektne dokumentacije za izgradnju višestambene zgrade na potpomognutom području za stambeno zbrinjavanje mladih osoba i mladih obitelji - Središnja Hrvatska, Kamanje. Usluga uključuje i aktivnosti projektantskog nadzora.
Internal identifier: O-P-S-520/2026-2
Lot: LOT-0003
Title: Grupa 3 - GRAD GAREŠNICA
Description: Izrada projektne dokumentacije za izgradnju višestambene zgrade na potpomognutom području za stambeno zbrinjavanje mladih osoba i mladih obitelji - Središnja Hrvatska, Garešnica. Usluga uključuje i aktivnosti projektantskog nadzora.
Internal identifier: O-P-S-520/2026-3
Lot: LOT-0004
Title: Grupa 4 - OPĆINA FERDINANDOVAC
Description: Izrada projektne dokumentacije za izgradnju višestambene zgrade na potpomognutom području za stambeno zbrinjavanje mladih osoba i mladih obitelji - Središnja Hrvatska, Ferdinandovac. Usluga uključuje i aktivnosti projektantskog nadzora.
Internal identifier: O-P-S-520/2026-4
Lot: LOT-0005
Title: Grupa 5 - OPĆINA SVETI ĐURĐ
Description: Izrada projektne dokumentacije za izgradnju višestambene zgrade na potpomognutom području za stambeno zbrinjavanje mladih osoba i mladih obitelji - Središnja Hrvatska, Sveti Đurđ. Usluga uključuje i aktivnosti projektantskog nadzora.
Internal identifier: O-P-S-520/2026-5
Lot: LOT-0006
Title: Grupa 6 - OPĆINA LASINJA
Description: Izrada projektne dokumentacije za izgradnju višestambene zgrade na potpomognutom području za stambeno zbrinjavanje mladih osoba i mladih obitelji - Središnja Hrvatska, Lasinja. Usluga uključuje i aktivnosti projektantskog nadzora.
Internal identifier: O-P-S-520/2026-6
Lot: LOT-0007
Title: Grupa 7 - OPĆINA HERCEGOVAC
Description: Izrada projektne dokumentacije za izgradnju višestambene zgrade na potpomognutom području za stambeno zbrinjavanje mladih osoba i mladih obitelji - Središnja Hrvatska, Hercegovac. Usluga uključuje i aktivnosti projektantskog nadzora.
Internal identifier: O-P-S-520/2026-7