2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на маслонапълнени разпределителни трансформатори с регулиране на напрежението под товар за нуждите на „Електроразпределение Север” АД, съфинансирана по Модернизационен фонд за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ във връзка с изпълнение на Договор №87 от 23.12.2024 г. между Министерството на енергетиката (МЕ) и Електроразпределение Север АД.
Description: Настоящата поръчка предвижда да се доставят чрез закупуване нови, неупотребявани маслонапълнени разпределителни трансформатори с регулиране на напрежението под товар за нуждите на „Електроразпределение Север” АД. 1. Доставка на Трансформатор, маслен, херметичен 250/21 с автоматично регулиране - 70 броя. 2. Доставка на Трансформатор, маслен, херметичен 400/21 с автоматично регулиране - 30 броя. Забележка: Посоченото количество е ориентировъчно и в него може да настъпи промяна съобразно нуждите на Възложителя.
Internal identifier: 606651
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31213200 Distribution transformers
5. Lot
Lot: LOT-0001