728600-2026 - Competition
Poland – Waste-tip management services – Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie gminy Stare Babice w 2027 r.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie gminy Stare Babice w 2027 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwienie odpadów komunalnych zmieszanych oraz odpadów segregowanych pochodzących z nieruchomości położonych na terenie Gminy Stare Babice, na których zamieszkują mieszkańcy, a także z Gminnego Punktu Selektywnego Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanym dalej GPSZOK), w okresie od dnia 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r., zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Nie przewiduje opcji ani wznowień