728678-2026 - Competition
Bulgaria – System and support services – Пълно системно администриране, поддръжка и обслужване на изградена SharePoint структура за нуждите на Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ - Варна“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Пълно системно администриране, поддръжка и обслужване на изградена SharePoint структура за нуждите на Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ - Варна“
Description: Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител за пълно системно администриране, поддръжка и обслужване на изградена SharePoint среда в МУ-Варна, съгласно приложена Техническа спецификация (Приложение №1), наричана за краткост „системно администриране“. Съгласно конкретните си нужди и финансова обезпеченост, Възложителят си запазва правото да възлага изпълнение на допълнителни дейности за подобряване работата и функционирането на Share Point структурата, както и на реализирани проекти върху нея, наричани за краткост „допълнителни дейности“. В тези дейности се включват такива за разработка/асистиране и поддръжка на текущи SharePoint проекти (web сайтове, портали и др.). Всеки участник трябва да подаде оферта за пълен обхват на системно администриране, поддръжка и обслужване на изградена SharePoint структура, включени в техническата спецификация (Приложение №1).
Internal identifier: 613276
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0001