728771-2026 - Competition
Czechia – Pharmaceutical products – Léčivé přípravky IV [2027–2028]
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Léčivé přípravky IV [2027–2028]
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky léčivých přípravků dle specifikace a za podmínek uvedených v přílohách č. 2 (Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky) a č. 3 (Vzor kupní smlouvy) zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je rozdělena na celkem 8 částí podle specifikace uvedené v příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Internal identifier: MOU 582 469
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otevřené řízení v nadlimitním režimu dle ZZVZ.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0005
Title: Trastuzumab
Description: ATC: L01FD01 Účinná látka: Trastuzumab Velikost balení: 1×5ml (600 mg inj sol) Jednotka: 1 balení Počet jednotek: 2000
Internal identifier: 3
Options:
Description of the options: Příloha č. 3 ZD čl. 2.3. Množství zboží je určeno přibližně. Ke stanovení přesného množství je oprávněn kupující, přičemž je oprávněn odebrat zboží v množství až o 50 % vyšším a až o 50 % nižším. čl. 11.8. Kupující si pro případ, že ke konci období dle čl. 4.1 smlouvy nebude schopen uzavřít novou smlouvu na dodávky zboží na základě nového výběrového nebo zadávacího řízení, vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo písemně jednorázově jednostranně prodloužit období dle čl. 4.1 smlouvy o 3 měsíce. Veškerá ostatní ustanovení smlouvy po dobu prodloužení zůstávají v platnosti a účinnosti beze změn.
Lot: LOT-0001
Title: Palonosetron, kombinace
Description: ATC: A04AA55 Účinná látka: Palonosetron, kombinace Velikost balení: 1 cps (300mg/0,5mg cps dur) Jednotka: 1 balení Počet jednotek: 3000
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0009
Title: Pegfilgrastim
Description: ATC: L03AA13 Účinná látka: Pegfilgrastim Velikost balení: 1×0,6ml (6mg inj sol isp) Jednotka: 1 balení Počet jednotek: 1000
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0004
Title: Nab-paklitaxel
Description: ATC: L01CD01 Účinná látka: Nab-paklitaxel Velikost balení: 100 MG (5 mg/ml Inf plv dis) Jednotka: 1 balení Počet jednotek: 3600
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0006
Title: Bevacizumab
Description: ATC: L01FG01 Účinná látka: Bevacizumab Velikost balení: 1×16 ml (25 mg/ml inf cnc sol) Jednotka: 1 balení Počet jednotek: 7600
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0007
Title: Enzalutamid
Description: ATC: L02BB04 Účinná látka: Enzalutamid Velikost balení: 112 tbl (40 mg tbl flm) Jednotka: 1 balení Počet jednotek: 3800
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0008
Title: Denosumab
Description: ATC: M05BX04 Účinná látka: Denosumab Velikost balení: 120 MG (120 mg inj sol isp) Jednotka: 1 balení Počet jednotek: 2000
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0010
Title: Trametinib
Description: ATC: L01EE01 Účinná látka: Trametinib Velikost balení: 30 tbl (2 mg tbl flm) 30 tbl (0,5 mg tbl flm) Jednotka: 1 balení Počet jednotek: 600 a 570
Internal identifier: 8