728794-2026 - Competition
Bulgaria – Police uniforms – Доставка на полицейски униформи - зимно и лятно специално облекло - модел 2023
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на полицейски униформи - зимно и лятно специално облекло - модел 2023
Description: Доставка на полицейски униформи - зимно и лятно специално облекло - модел 2023, по обособени позиции: Обособена позиция 1 – Зимно специално облекло (комплект) – модел 2023 - 6 000 комплекта, който съдържа следните артикули: Арт. 1. Костюм специален зимен – модел 2023 - 6 000 бр.; Арт. 2. Пуловер с дълъг ръкав – модел 2023 - 6 000 бр.; Арт. 3. Шапка специална зимна – модел 2023 -6 000 бр. Обособена позиция 2 – Лятно специално облекло (комплект) – модел 2023 - 12 000 бр. комплекта, който съдържа следните артикули: Арт. 1. Костюм специален летен – модел 2023 - 12 000 бр.; Арт. 2. Шапка специална лятна – модел 2023 - 12 000 бр.
Internal identifier: 586685
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35811200 Police uniforms
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Зимно специално облекло (комплект) – модел 2023
Description: Зимно специално облекло (комплект) – модел 2023 - 6 000 бр. (един комплект зимно специално облекло включва равен брой артикули от артикул 1, артикул 2 и артикул 3) : Артикул 1. Костюм специален зимен – модел 2023 - 6 000 бр.; Артикул 2. Пуловер с дълъг ръкав – модел 2023 - 6 000 бр.; Артикул 3. Шапка специална зимна – модел 2023 - 6 000 бр. Обща прогнозна стойност на обособената позиция 3 441 000,00 евро без ДДС.​​​​​​​
Internal identifier: 586688
Options:
Description of the options: Възложителят предвижда да заявява допълнително количество комплекти под формата на опция, при възникване на необходимост и осигурен финансов ресурс, чрез подписване на допълнително споразумение с изпълнителя в количества в рамките до: Обособена позиция 1 – Зимно специално облекло (комплект) – модел 2023 – 4 000 комплекта и обща прогнозна стойност 2 294 000,00 евро без ДДС;
Lot: LOT-0002
Title: Лятно специално облекло (комплект) – модел 2023
Description: Лятно специално облекло (комплект) – модел 2023, който съдържа 12 000 комплекта (един комплект лятно специално облекло включва равен брой артикули от артикул 1 и артикул 2): Арт. 1. Костюм специален летен – модел 2023​​​​​​​ – 12 000 броя; Арт. 2. Шапка специална лятна – модел 2023 -​​​​​​​ 12 000 броя. Обща прогнозна стойност за обособената позиция 2 862 360,00 евро без ДДС.​​​​​​​
Internal identifier: 586693
Description of the options: Възложителят предвижда да заявява допълнително количество комплекти под формата на опция, при възникване на необходимост и осигурен финансов ресурс, чрез подписване на допълнително споразумение с изпълнителя в количества в рамките до: Обособена позиция 2 – Лятно специално облекло (комплект) – модел 2023 – 8 000 комплекта и обща прогнозна стойност 1 908 240,00 евро без ДДС.