See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: JN PREVOZA OSEB S PP V VDC DELAVNICE
Description: Naročilo dnevnih prevozov oseb/uporabnikov CUDV Črna v delavnice VDC po Koroški regiji.
Internal identifier: JN-80960
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60000000 Transport services (excl. Waste transport)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Prevozi VDC Slovenj Gradec
Description: Prevozi uporabnikov mislinjskega območja v VDC Slovenj Gradec
Internal identifier: 585445
Lot: LOT-0002
Title: Prevozi VDC Radlje
Description: prevozi uporabnikov dravskega tima v VDC Radlje ob Dravi Sokolski dom
Internal identifier: 585446
Lot: LOT-0003
Title: Prevozi VDC Kovač/Črna
Description: prevoz uporabnikov iz koroških krajev v VDC Kovač Črna
Internal identifier: 585447