See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: MEDICAMENTE ONCOLOGICE
Description: Autoritatea contractantă intenționează să achiziționeze, pentru buna functionare a activitatii spitalicesti o gama variata de medicamente in cantitatile si cu specificatiile tehnice prevazute in caietul de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor :18 Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare: in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: REF.NR.7277/10.06.2023
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: LOT 1 ACIDUM ZOLEDRONICUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 6623.4 lei
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: LOT 2 AFLIBERCEPTUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 39514.8 lei
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: LOT 3 ARSENICUM TRIOXIDUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 24038.76 lei
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: LOT 4 ATEZOLIZUMAB
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 658665.2 lei
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: LOT 5 AVELUMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 325360.0 lei
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: LOT 6 AZACITIDINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 7538.3 lei
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: LOT 7 BENDAMUSTINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 5088.5 lei
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: LOT 8 BEVACIZUMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 756862.0 lei
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: LOT 9 BLEOMYCINUM SULFAS
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 5408.7 lei
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: LOT 10 BRENTUXIMAB VEDOTIN
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 391851.0 lei
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: LOT 11 CABAZITAXELUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 154982.85 lei
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: LOT 12 CALCII FOLINAS
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 33988.0 lei
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: LOT 13 CARBOPLATINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 40396.5 lei
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: LOT 14 CARFILZOMIBUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 437676.0 lei
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: LOT 15 CEMIPLIMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 328952.6 lei
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: LOT 16 CETUXIMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 219948.0 lei
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: LOT 17 CISPLATINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 17662.5 lei
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: LOT 18 CLADRIBINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 57116.22 lei
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: LOT 19 CLOFARABINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 102391.75 lei
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: LOT 20 CYCLOPHOSPHAMIDUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 18124.0 lei
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: LOT 21 CYTARABINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 14547.0 lei
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: LOT 22 DACARBAZINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 5479.85 lei
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: LOT 23 DECITABINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 97861.0 lei
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: LOT 24 DENOSUMAB
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 12860.28 lei
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: LOT 25 DINUTUXIMAB BETA
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 1719256.0 lei
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: LOT 26 DOCETAXELUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 45084.2 lei
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: LOT 27 DOXORUBICINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 203164.2 lei
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: LOT 28 DURVALUMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 393728.3 lei
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: LOT 29 EPIRUBICINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 22972.8 lei
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: LOT 30 ERIBULINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 120413.6 lei
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: LOT 31 ETOPOSIDUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 13029.6 lei
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: LOT 32 FILGRASTIMUM (G-CSF)
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 1502.4 lei
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: LOT 33 FLUDARABINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 4315.5 lei
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: LOT 34 FLUOROURACILUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 17665.0 lei
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: LOT 35 GEMCITABINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 20898.4 lei
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: LOT 36 GEMTUZUMAB OZOGAMICIN
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 801494.4 lei
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: LOT 37 IDARUBICINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 3601.2 lei
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: LOT 38 IFOSFAMIDUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 13561.0 lei
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: LOT 39 INOTUZUMAB OZOGAMICIN
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 1283335.8 lei
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: LOT 40 IPILIMUMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 1839481.6 lei
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: LOT 41 IRINOTECANUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 51139.2 lei
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: LOT 42 IRINOTECANUM PEGYLATED LIPOSOMAL
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 236346.0 lei
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: LOT 43 LUSPATERCEPT
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 426781.4 lei
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: LOT 44 MELPHALANUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 136054.5 lei
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: LOT 45 MESNUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 74465.0 lei
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: LOT 46 METHOTREXATUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 7445.4 lei
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: LOT 47 MOGAMULIZUMAB
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 273645.5 lei
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: LOT 48 NELARABINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 87496.0 lei
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: LOT 49 NIVOLUMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 475197.2 lei
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: LOT 50 OBINUTUZUMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 183547.2 lei
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: LOT 51 OXALIPLATINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 17927.0 lei
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Title: LOT 52 PACLITAXELUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 90590.0 lei
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: LOT 53 PACLITAXELUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 133859.8 lei
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: LOT 54 PANITUMUMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 194797.8 lei
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: LOT 55 PEGFILGRASTIMUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 8759.52 lei
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: LOT 56 PEMBROLIZUMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 704476.2 lei
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Title: LOT 57 PEMETREXEDUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 106948.0 lei
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Title: LOT 58 PERTUZUMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 190462.2 lei
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Title: LOT 59 POLATUZUMAB VEDOTIN
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 192573.78 lei
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Title: LOT 60 RAMUCIRUMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 274092.0 lei
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0061
Title: LOT 61 RITUXIMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 58226.6 lei
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0062
Title: LOT 62 SACITUZUMAB GOVITECAN
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 250718.0 lei
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0063
Title: LOT 63 TEMSIROLIMUSUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 58932.6 lei
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Title: LOT 64 TOPOTECANUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 10878.4 lei
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0065
Title: LOT 65 TRABECTEDINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 86665.2 lei
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0066
Title: LOT 66 TRASTUZUMABUM DERUXTECANUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 603514.4 lei
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0067
Title: LOT 67 TRASTUZUMABUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 33171.4 lei
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Title: LOT 68 TRASTUZUMABUM EMTANSINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 171836.5 lei
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0069
Title: LOT 69 VACCIN BCG
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 17570.2 lei
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0070
Title: LOT 70 VINBLASTINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 876.3 lei
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Title: LOT 71 VINCRISTINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 1428.3 lei
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Title: LOT 72 VINORELBINUM
Description: Achizitia de medicamente antineoplazice pentru tratarea cancerului. Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent este 15999.0 lei
Internal identifier: 72