729162-2026 - Competition
Czechia – Anaesthetics – Dodávka léčivých přípravků - Sevofluran a Desfluran - společné zadávání
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka léčivých přípravků - Sevofluran a Desfluran - společné zadávání
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků „Sevofluran a Desfluran“ na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatelem dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 48-ti měsíců od uzavření příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení a včetně bezplatné výpůjčky odpařovačů pro Část 1 – Sevofluran VZ.
Internal identifier: 564
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33661100 Anaesthetics
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Část 2 - Desfluran, 100%, 240ml, Tekutina k inhalaci parou, lahvička
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků „Desfluran, 100%, 240ml, Tekutina k inhalaci parou, lahvička“ dle uvedené specifikace na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatelem dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 48-ti měsíců od uzavření příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení.
Internal identifier: Část 2 - Desfluran, 100%, 240ml, Tekutina k inhalaci parou, lahvička
Lot: LOT-0001
Title: Část 1 - Sevofluran, 100%, 250ml, Tekutina k inhalaci parou, lahvička
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou plynulé dodávky léčivých přípravků „Sevofluran, 100%, 250ml, Tekutina k inhalaci parou, lahvička“ dle uvedené specifikace na základě Rámcových smluv o obchodní spolupráci, které budou uzavřeny mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a vybraným dodavatelem dle potřeb jednotlivých zadavatelů po dobu 48-ti měsíců od uzavření příslušné Rámcové smlouvy o obchodní spolupráci, včetně přepravy zboží na místo určení. Součástí plnění Části 1 VZ je i bezplatná výpůjčka kompatibilních odpařovačů.
Internal identifier: Část 1 - Sevofluran, 100%, 250ml, Tekutina k inhalaci parou, lahvička