729659-2026 - Competition
Poland – Teaching equipment – Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. "Kiliński - szkoła przyszłości" - II postępowanie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. "Kiliński - szkoła przyszłości" - II postępowanie
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie w ramach realizacji zadania: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Kiliński – szkoła przyszłości”, w podziale na następujące części: Część 1: Sprzęt do pracowni spawalniczej; Część 2: Sprzęt multimedialny.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
Additional classification (cpv): 42662000 Welding equipment, 30200000 Computer equipment and supplies, 44315100 Welding accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Kiliński – szkoła przyszłości” - część 1: Sprzęt do pracowni spawalniczej
Description: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Kiliński – szkoła przyszłości” - część 1: Sprzęt do pracowni spawalniczej
Additional classification (cpv): 42662000 Welding equipment, 44315100 Welding accessories
Options:
Description of the options: Nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Kiliński – szkoła przyszłości” - część 2: Sprzęt multimedialny.
Description: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Kiliński – szkoła przyszłości” - część 2: Sprzęt multimedialny.
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies