729764-2026 - Competition
Latvia – Stationery – Kancelejas, biroja preču un baltā biroja papīra piegāde Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai un tās struktūrvienībām
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Kancelejas, biroja preču un baltā biroja papīra piegāde Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai un tās struktūrvienībām
Description: Kancelejas, biroja preču un baltā biroja papīra piegāde Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai un tās struktūrvienībām
Internal identifier: RVP 2026/75
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30192700 Stationery
Additional classification (cpv): 30192000 Office supplies, 30192700 Stationery, 30199000 Paper stationery and other items, 30237000 Parts, accessories and supplies for computers, 30236000 Miscellaneous computer equipment, 30197644 Xerographic paper, 39162110 Teaching supplies, 37524200 Board games
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kancelejas preču piegāde Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Izglītības pārvaldei un tās struktūrvienībām
Lot: LOT-0002
Title: Biroja preču piegāde Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Izglītības pārvaldei un tās struktūrvienībām
Lot: LOT-0003
Title: Kancelejas preču piegāde Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Centrālajai administrācijai
Lot: LOT-0004
Title: Kancelejas preču piegāde Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Pilsētvides un attīstības pārvaldei
Lot: LOT-0005
Title: Biroja preču piegāde Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Pilsētvides un attīstības pārvaldei
Lot: LOT-0006
Title: Kancelejas preču piegāde: papīra preces, iesiešanas materiāli, arhīva materiāli, šķēres Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības pārvaldei "Sociālais dienests"
Lot: LOT-0007
Title: Kancelejas preču piegāde: datoru aksesuāri, konferenču materiāli, dokumentu plaukti u.c. biroja preces Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības pārvaldei "Sociālais dienests"
Lot: LOT-0008
Title: Kancelejas preču piegāde: galda spēles un puzles Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības pārvaldei "Sociālais dienests"
Lot: LOT-0009
Title: Kancelejas preču piegāde: žurnāli un veidlapas Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības pārvaldei "Sociālais dienests"
Lot: LOT-0010
Title: Kancelejas preču piegāde: rakstāmpiederumi, krāsas un rokdarbu izejmateriāli Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības pārvaldei "Sociālais dienests"
Lot: LOT-0011
Title: Datortehnikas piederumu piegāde Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas pārvaldei "Rēzeknes digitālais centrs"
Lot: LOT-0012
Title: Baltā biroja papīra piegāde Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai un tās struktūrvienībām