2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa produktów farmaceutycznych - immunoglobuliny 2
Description: Dostawa produktów farmaceutycznych - immunoglobuliny 2
Internal identifier: EP/31/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: W związku ze zużyciem umowy przed czasem z powodu wzrostu liczby pacjentów, u których zaistniały wskazania medyczne do zastosowania leku oraz z wymogiem zabezpieczenia Szpitala w leki potrzebne do zabezpieczenia ciągłości leczenia pacjentów Zamawiający skraca czas postępowania z 35 dni do 15 dni od daty wysłania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Leki są asortymentem strategicznym dla funkcjonowania szpitala i dla życia i dobra pacjentów
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001